Az Iszlám Állam rémtetteit senkinek sem kell bemutatni, a menekültáradattal beszivárgó terrorista sejtek ténykedését sem.
Nostradamus próféciái szerint a java még csak most következik…
A francia asztrológuse előre látta Napóleont, Hitlert, a 9/11-et…
/Az express\./
Hirdetés
co.uk szerint Nostradamus állítólagos feljegyzéseiben az áll, hogy “egy Mezopotámiából származó, barbár cselekedeteket végrehajtó csoport” fogja rettegésben tartani a keresztény világot.
Hirdetés
Sokak szerint ez a csoport megegyezik az Iszlám Államal. Ez a “szélsőséges csoportosulás rendkívül gonosz tetteket fog elkövetni, zsarnokoskodni fog, követői fekete ruhába öltözve fogják elhozni a halált.”
Mindezek betetőzéseként 2016-ban fog kitörni a harmadik világháború az Iszlám Állam és nyugati világ között, és 27 éven keresztül fog tartani.
“A harmadik Antikrisztus nagyon hamar megsemmisül majd, Háborúja huszonhét véres éven át fog majd tartani: Az eretnekek mind meghalnak, a foglyokat száműzik, Az emberi test vérétől vöröslő víz fogad mindenkit a földeken”
Hirdetés
Reménykedünk, hogy mint a legtöbb jóslat, talán ez sem lesz igaz!
♈ KosA jövő hét elején olyan belső lendület ébred benned, amely végre kirángat abból a halogatásból, amibe az elmúlt...
Mindenegyben blog 2025. december 14. (vasárnap), 07:10
Ma este December 14 -én a fogyó sarló hold elképesztő ereje segít abban, hogy kívánságaink beteljesüljenek! – ilyen pozitív változásokat hoz az életedbe – Kosok, Bikák, Ikrek,Rák ,oroszlán,szűz ,Mérleg – skorpió-nyilas -bak-vízöntő-halak figyelem! cikk a hozzászólásoknál olvasható!