84 éves virág árus nénit szégyenítettek meg a Kossuth téren a Közterületesek !
Hirdetés
Hirdetés
"84 éves néni zokog a Kossuth téri metró bejáratánál. Vele szemben egy közterületes - kezében egy nagy csokor nárcisz - és egy biztonsági őr. /A néni kérlelhetetlenül sír \- nem érti, miért veszik el tőle a virágot, hiszen ő csak szemcseppre gyűjt a félig vak lányának\./
Hirdetés
Gyöngyös mellől jött fel Budapestre, hogy itt egy nagyobb patikában megvásárolhassa a gyógyszert.
Amikor intézkedés közben odaléptünk hozzá, hogy megvegyük a virágot, csak hagyják békén szerencsétlent, akkor meglepő válasz érkezett.
Hirdetés
"Nem adhatom oda, a virágot lefoglaltam, az intézkedést befejeztem" - feleli a közterületes.
És ezzel sarkon fordul a két marcona arc és elsétál a csokor virággal. Mi meg ott maradunk a nénivel, aki alig lát a könnyeitől. Maradt még két zacskó diója és valami bokor ága, amit nem vettek el tőle. Remegő kézzel pakolgatja a vizes vödröt, és közben csak mesél a lányáról, aki miatt minden nap felkel és erőnek erejével próbál pénzt szerezni - bárhogyan.
Hirdetés
Most épp a kert végében nőtt virágokból. Hogy a diót és a bokor zöldjét miért nem vették el tőle, és miért nem zavarták el a metró bejáratától, nem érti.
Mi sem!"
A lájk most természetesen felháborodást és támogatást jelent, nem azt, hogy támogatod a közteresek lépését!
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Túlsúly miatt elutasítva: új szabályok zárják ki a műtétre várókat – még a várólistáról isÁprilistól az egészségügy...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. április 25. (péntek), 18:48
Ez az utolsó kép a 34 éves férfiról, aki néhány perccel a halála előtt összetörve sírt az autójában. A háromgyermekes, egyedülálló apa több mint 7 millió forint adóssággal küzdött, kétségbeesetten várva egy megígért kölcsönre, amely végül 5 hét késéssel érkezett. A pénz hiánya napról napra mélyebb szakadékba taszította, és amikor élete tragikusan véget ért, mindössze 1600 forint volt a számláján. A történet szívszorító részleteiért nézd meg az első kommentet... ?
Mély fájdalommal tudatom, hogy Wéber Helga 39 évesen visszaadta a lelkét a Teremtőnek... Mély fájdalommal...
Mindenegyben blog 2025. április 24. (csütörtök), 14:42
RENDKÍVÜLI FIGYELEM!PERCEINK VANNAK HÁTRA: BRUTÁLIS FELHŐSZAKADÁS ÉRKEZIK 1-3CM JÉGESŐVEL,: ezekre a megyékre riasztás jött – Aki itt él, zárjon be mindent, hatalmas vihar érkezik, mutatjuk mikor!