A magyarok szándékos irtása zajlik? Hatalmas port kavart az elismert pécsi professzor ezen leleplezése! Erről tényleg mindenkinek tudnia kell! (Videó)
Hirdetés
Hirdetés
A magyarok szándékos irtása zajlik? Hatalmas port kavart az elismert pécsi professzor ezen leleplezése! Erről tényleg mindenkinek tudnia kell! (Videó).
Kedves olvasóink! /Az alábbi levelet Tejfalussy András, \(korábban\: minisztériumi, parlamenti és akadémiai szakértő\) küldte számunkra\./
Hirdetés
A levelét változtatás nélkül tesszük közzé az Önök számára, valamint videó formájában csatoljuk dr.
Hirdetés
Papp Lajos Széchenyi-díjas szívsebész, a Pécsi Tudományegyetem nyugalmazott egyetemi tanára, valamint PTE ÁOK Szívgyógyászati Klinika korábbi igazgatója.
Hirdetés
A Kaposvári Egyetem emeritus professzora beszámolóját a probléma kapcsán.
A téma rendkívüli mértékben megosztja a szakmát, így sokan más véleményeket formálnak meg. A beszámolókat vitaindítónak és gondolatébresztőnek szánjuk.
Tisztelt Médium Szerkesztők és Olvasók!
Az egészséges élő ember vérében lévő természetes 30-as nátrium: kálium aránytól – aminek a gyógyító Ringer infúziós oldatban ugyanilyen dózisarány felel meg – az étkezésnél több ezer %-kal eltérés, a 0,43-as dózisarány (jóval kevesebb).
Hirdetés
A max. 2 gramm nátrium és min. 4,7 gramm kálium napi pótlást magyarországi előírása, a „Nemzeti Stop Só Program”, s annak alapján bevezetett MENZA REFORM, tudatosan folytatott magyar kiirtás.
Elsőrendű fontosságú problémaként kell(ene) kezelnetek, mert az ilyen nagymértékű nátrium és kálium dózis változtatásnak (Nobel díjasok méréseivel is bizonyított) életrövidítő és ivartalanító, fajirtó hatása van.
A többi problémával csak másodsorban szabad foglalkozni, ugyanis a többi probléma előtérbe állítása eltereli a gyorsuló magyar pusztulás legfőbb okairól és a kipusztítás elleni védekezés feltétlen szükségességéről és módjáról a magyar lakosság figyelmét! A tanulságos videó megtekinthető lentebb görgetve!
Aktívabb segítséget kérek Tőletek is a magyar lakosság életének a mentéséhez, a www.tejfalussy.
Hirdetés
com honlapom hatásmérési dokumentumai és hatékony védekezési megoldás ismertetései alapján! Budapest, Tejfalussy András
2018. június 05. (kedd), 08:43
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.