90 éves lett Bodrogi Gyula, Boldog Születésnapot! Köszöntsük őt együtt! Kérlek titeket, olvassátok el a bölcs szavait:
Bodrogi Gyula 90 éves lett: A jóistent arra kérem, hogy addig éljek, amíg meg nem halok Budapesten született,...
Váratlanul az öltöző padlójára zuhant, nem sokkal később, a kórházban vesztette életét a csodálatos magyar színész!
Annak ellenére, hogy iskolai tanulmányai alatt inkább a mozik sötét termeiben töltötte az idejét, végül mégis minden...
Rendkívüli változás állt be Katalin hercegné állapotában
Rendkívüli változás állt be Katalin hercegné állapotában Katalin hercegné, a Walesi hercegné, Anmer Hallban tölti...
Egyre pokolibb a helyzet –Itt a világvége? Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerint legalábbis
Változékony, de egyre melegebb, kora nyárias idő várható sok napsütéssel az első áprilisi hétvégén, a legmelegebb...
Sokan bántják Brosnant amiért együtt maradt az elhízott feleségével...de ő akkor olyat mondott amitől a fal adta a másikat!?? ????? ? ?????́???́??́?????́?!
Az egész internet az elhízásáról beszél, de láttad már fiatalon? ?? Keeley Shy archív fotói után a rajongók...
Panaszkodik az ország művészasszonya, Zalatnay Cini, hogy mennyire kevés a nyugdíja - Ekkor egy igazi kisnyugdíjas szólt közbe! ?Úgy kiosztotta, hogy csak na! ?
Zalatnay Cini nyugdíja kevés – a művészasszony nehéz helyzete „Megdöbbentő, hogy egy ennyire ismert és elismert...
A szörnyeteg arca: ez a férfi gázolta halálra az eltűnt szerb kislányt, Dankát – Vérfagyasztó részletek a tragédiáról
A szörnyeteg arca: ez a férfi gázolta halálra az eltűnt szerb kislányt, Dankát – Vérfagyasztó részletek a...
Magyar hírességek, akik képtelenek megélni a nyugdíjukból
Egy egész életet dolgoztak, áldoztak az asztalra valamit tenni, ám nyugdíjas éveikben sem engedhetik...
A "szakik" szerint le kellett volna bontani az örökölt vályogházamat, mert egy romhalmaz..Felbéreltem egy olcsó “ezermestert” - nézzétek mit művelt ez az ember
A "szakik" szerint le kellett volna bontani az örökölt vályogházamat, mert egy romhalmaz..Felbéreltem egy olcsó...
Magyar Péter kitette ezt a képet, és EZT a kiírást tette hozzá.. döbbenet, de valaki egyből 1,2 milliót fizetett neki
Kedves Barátaim, Szeretném jótékonysági célra felajánlani a propaganda által híressé tett napszemüvegemet. Nyilvános...
Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.
Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!