Cserháti Zsuzsa fia most a vírusra fogja, hogy nem lett kész az anyja síremléke..Legutóbb nem volt pénze kigazolni.
/Csütörtökön volt 17 éve, hogy 55 éves korában örökre elaludt Cserháti Zsuzsa\./
Cserháti Zsuzsa sírja évek óta elszomorító látványt nyújt a Farkasréti temetőben.
Cserháti fia a lapnak nak tavaly azt nyilatkozta, hogy 2019. augusztus végére garantáltan elkészül az édesanyja munkásságához méltó emlékhely. Sőt, Szirtes Krisztián azt is részletezte, pontosan hogyan fog kinézni az sír. Az akkori tervek szerint egy különleges eljárással az énekesnő arcképe is felkerült volna az emlékhelyre, amiről azt remélték: valódi zarándokhellyé válik majd a Cserháti-rajongók számára.
Cserháti halálának évfordulója előtt kilátogattunk a Farkasréti temetőbe, hátha azóta nagy titokban már felújították a sírt. Legnagyobb meglepetésünkre azonban még mindig nem történt semmiféle változás, csak néhány, szalmából és tobozokból készült új koszorú díszítette az emlékhelyet.
– Ha nem lett volna a pandémia és a járvány miatt elrendelt szigorítások, édesanyám gyönyörű síremléke már állna. Márciusban azonban le kellett állítanunk a munkálatokat. Úgy tudom, azóta már újra elkezdtek dolgozni a sírkövön, de ezt nem én intézem, hanem édesanyám két nagyon jó barátja, Krasznai László vállalkozó és Fehér Adrienn színésznő. Arról értesültem, több látványterv is van, még nem lehet pontosan tudni, milyen lesz az emlékhely.
2020. július 26. (vasárnap), 17:05
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.