Döbbenet: Azért akarta leszállítani a buszról a családot a sofőr Miskolcon, mert az 5 éves kislányuk vizet ivott a 30 fokos hőségben!
Hirdetés
Hirdetés
Döbbenet: Azért akarta leszállítani a buszról a családot a sofőr Miskolcon, mert az 5 éves kislányuk vizet ivott a 30 fokos hőségben! Videó .
Igen, ez Miskolcon történt, 2018-ban, a 30 fokos nyári hőségben. /20 percig nem indult el vasárnap a 18\:10\-kor menetrend szerint közlekedő Auchan\-Avasi kilátó járata Miskolcon, mert a sofőr le akart szállítani a buszról egy egész családot, amiért egy 5 éves lány visszazárható PET\-palackból ivott ásványvizet\./
Hirdetés
[adSulvo] A sofőr leállította az épp indulni készülő busz motorját, és a rendőröket hívta. A busz csak a rendőrök kiérkezésekor indult el, miután a család leszállt.
Hirdetés
A videón is hallatszik, ahogy egy utas megjegyzi, hogy külön ki is van írva, hogy lehet vizet inni a buszon. A videó készítőjének elmondása alapján a buszon ülő utasok közül sokan védték a családot, és nem értették, hogy miért akarta őket leszállítani a sofőr. A lány szülei eleinte normális hangnemben beszéltek a sofőrrel, és csak később emelték fel a hangjukat és kezdtek el káromkodni.
Hirdetés
Az alábbi gombok segítségével oszthatod meg a cikket, ha fontosnak találod a mondanivalóját!
2018. augusztus 20. (hétfő), 20:37
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Hosszan tartó betegség után, 2025. december 19-én, pénteken, 43 éves korában elhunyt Balogh Zsolt, a Nagykáta SE...
Mindenegyben blog 2025. december 20. (szombat), 11:19
Felismered? Egykor a televíziózás és a filmes világ egyik legikonikusabb női arca volt, aki hűvös intelligenciájával, különleges kisugárzásával és lehengerlő jelenlétével egész generációkat szegezett a képernyők elé ✨? – ma pedig 5️⃣6️⃣ évesen ismét beszédtémává vált, mert friss fotói egyszerre meglepőek, erősek és elképesztően őszinték. ??️ Az idő nyomai láthatók rajta, de nem elrejtve, nem letagadva, hanem büszkén viselve, ami miatt sokan első pillantásra fel sem ismerik ezt az egykor titokzatos, ikonikus színésznőt. ⏳? Vajon kitalálod, kiről van szó, aki nem harcol az idővel, hanem együtt él vele, és pont ettől lett most még emlékezetesebb? ??? Görgess az első hozzászólásra, és nézd meg az összes fotót és a döbbenetes reakciókat! ⬇️⬇️⬇️