Teljes a döbbenet! SÚLYOS, ami kiderült! Azonnal elfogatóparancsot adtak ki ellene – EZ történt
Újabb fordulat rázta meg a hazai közéletet: elfogatóparancsot adtak ki Molnár Gusztáv ellen, és a hatóságok már országos körözést folytatnak a színész felkutatására. A döntést a Gödöllői Járásbíróság rendelte el, amely kiskorú veszélyeztetésének gyanúja miatt kezdeményezte az eljárást. /A Budapesti III\./
Hirdetés
Kerületi Rendőrkapitányság vezeti a nyomozást, és tájékoztatásuk szerint a 39 éves férfit jelenleg keresik, tartózkodási helye nem ismert.
A hír az egész országot meglepte, ugyanakkor nem ez az első alkalom, hogy Gusztáv körül forróvá válik a levegő.
Hirdetés
A színészt 2022 novemberében is keresték rágalmazás miatt, ám akkor néhány nappal később visszavonták a körözést. Az akkori elfogatóparancs hátterében az állt, hogy Molnár Gusztáv többszöri idézés ellenére sem jelent meg a gödöllői bíróságon, ahol a gyermeke édesanyjának párjával volt vitás ügye. Később kiderült: a kiadás időpontjában a színész egy addiktológiai alapítvány vidéki rehabilitációs központjában tartózkodott, ahol a külvilágtól elzárva próbált felépülni.
Az utóbbi időben azonban úgy tűnt, hogy a művész élete lassan sínre kerül.
Hirdetés
Nemrégiben megrázó és részletes vallomást tett az elvonóról, amelyben így fogalmazott:„Tudtam, ha nem kérek újra segítséget, tényleg meg fogok halni.”
A színész hullámvölgyekkel teli éveken van túl, ám a közelmúltban új fejezet kezdődött számára: stabil munkahelyet, egy szerető társat és komoly színházi szerepet kapott, miközben őszintén beszélt arról, hogy alkoholizmusa mögött személyiségzavar állt, amely sok mindent megmagyaráz. Bár a múlt árnyai továbbra is jelen vannak, Gusztáv határozottan dolgozott azért, hogy kiegyensúlyozottabb életet éljen.
Kapcsolata feleségével, Dorinával az elmúlt évek nehézségeiből kovácsolódott igazán erőssé. 2026 elejére házasságuk stabilabb, mint valaha, ráadásul első közös gyermeküket várják, egy kislány érkezését jelentették be korábban.
Most azonban újabb, súlyos ügy került felszínre, a rendőrség pedig a lakosság segítségét is kéri.
Hirdetés
A hivatalos közlés szerint:
Molnár Gusztáv– született: 1986. október 26. (Komárom)– magyar állampolgár
Aki bármilyen információval rendelkezik a férfi hollétéről, jelentkezzen személyesen a Budapesti III. Kerületi Rendőrkapitányságon (1036 Budapest, Tímár utca 9/A), hívja a 06-1-430-4700-as számot, vagy tegyen bejelentést a 112-es segélyhívón, akár névtelenül is.
2026. február 13. (péntek)
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
A Nagy Ő: így reagált Stohl András, amikor Kiara Lord váratlanul ledobta a bikinifelsőjét Ma este véget ér a Bachelor...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2026. február 13. (péntek), 12:40
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! Cikk a hozzászólásoknál >>>