Elhunyt a csodálatos énekes!Felesége közölte a szomorú hírt.
Hirdetés
Hirdetés
Elhunyt a countryzene egyik legfényesebb csillaga, Hal Ketchum. A zenész halálának hírét kedden erősítette meg a felesége.
/"Szörnyű fájdalommal jelentem be, hogy Hal tegnap este békésen lépett át a túlvilágra, a több éve tartó demenciája következményeként\./
Hirdetés
Éljen örökké a zenéje a szívetekben és hozzon nektek békét!"- írta felesége a zenész Facebook-oldalán.
Hal 1953-ban született New Yorkban. Az első albuma 1988-ban jelent meg, de ez még nem hozta meg számára az áttörést. Az első óriási sikere az 1991-esPast the Point of Rescuec. album volt, amiről négy szám is toplistás lett.
Hirdetés
2020. november 28. (szombat), 12:23
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Tragédia Miskolcon: hazaküldték a kórházból – másnap meghalt”? Egy emberélet, ami talán megmenthető lett volna. Egy...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. augusztus 04. (hétfő), 14:24
Borzalmas hír jött– éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!
Tragédia Kőszegen: a tanárnő csak munkába indult, de sosem ért oda… Szívszorító tragédia rázta meg Kőszeget: egy helyi...
Mindenegyben blog 2025. augusztus 03. (vasárnap), 17:16
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! Cikk a hozzászólásoknál >>>