Figyelem! Ilyen tavaszt és nyarat jósol a Dávid naptár! Mutatjuk milyen lesz az április és a május és nyáron mikor lesz érdemes szabira menned!
Hirdetés
Hirdetés
Figyelj! Ilyen időre számíthatunk a 2018-as Dávid naptár szerint! Hát van benne megelepetés bőven! Mutatjuk mikor lesz érdemes kivenni a szabadságodat >>>
ILYEN LESZ 2018 IDŐJÁRÁSA A DÁVID-NAPTÁR SZERINT. MUTATJUK, MIKOR ÉRDEMES NYARALNI MENNED: A télről csak azért írunk, hogy láthasd, és eldönthesd magadban, hogy végül bejött-e vagy sem az előrejelzés :
[adSulvo]
/A Dávid\-naptár szerint változékony télre, sok hóra és március közepéig állandó éjszakai fagyokra számíthatunk, nyáron viszont kibírható lesz a meleg, szeptember végéig tart majd a jó idő – olvasható a Délmagyar cikkében\./
Hirdetés
Dávid Mihály sok hóra számít még most télen, ám a változékony időjárás miatt az gyorsan el is olvad.
Hirdetés
A tartós enyhülés csak március 20. körül köszönt be: akkor már éjszakánként sem lesz fagy.
És íme ez az előrejelzés pedig már aktuális :
Csapadékosnak csak a május és a június közepe tűnik – ez utóbbi időszak viszont akár július elejéig is eltarthat.
Nyaralni július második felében, illetve augusztus 10. és 25. között érdemes mennie annak, aki itthon szeretné tölteni a szabadságát – mondja Dávid Mihály –, de hatalmas kánikula nem lesz.
Hirdetés
A legmelegebb napok július 15. és augusztus 20. körül várhatók, de egészen szeptember végéig kellemes, 24-25 fok körüli nappali hőmérsékletek lesznek. Utána jön egy erős lehűlés, viszont október végén, november elején a prognózisa szerint újra visszamelegszik majd az idő.
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Gyászba borult a rockvilág: 76 éves korában meghalt Ozzy Osbourne, a Black Sabbath legendás frontembere Szomorú hírt...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. július 22. (kedd), 17:30
Halálos baleset! Egy halott, egy súlyos sérült: Hatalmas baleset ! Rohantak a mentők: Közel 5 km-es a torlódás, SÁVZÁRÁS! A helyszínelés jelenleg is tart, a torlódás közel 5kilométeres!
Tragédia a Balatonban: Belefulladt egy 21 éves férfi Siófokon – felmerült a segítségnyújtás elmulasztása gyanúja...
Mindenegyben blog 2025. július 21. (hétfő), 18:32
PERCEINK VANNAK HÁTRA: BRUTÁLIS FELHŐSZAKADÁS ÉRKEZIK,: 16 megyére riasztás jött – Aki itt él, zárjon be mindent, hatalmas vihar érkezik, mutatjuk mikor!