Debrecentérségében jelezték többen, hogy havazik, ám már kollégánk, illetve észlelők Budapest térségében, az agglomerációban, például Szentendrén és országszerte egyre többfelé jelentettek havas esőt, havat.
/Csupán gyenge csapadék jelei figyelhetők meg a radaron, ám a rétegfelhőzetből így is sokfelé esik\./
Mivel fagypont körül alakul a hőmérséklet, így átmenetileg a szitálást, havas eső, hó, hódara válthatja fel, majd hajnalban északkelet felől havazás kezdődik. Vasárnap estig aZemplén magasabb pontjain 5cm-tis meghaladhatja a hó!
Jövőhéten nagyobb havazás is érkezhet!
címlapfotó:illuszrtáció
Hirdetés
2020. november 27. (péntek)
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Tragédia Miskolcon: hazaküldték a kórházból – másnap meghalt”? Egy emberélet, ami talán megmenthető lett volna. Egy...
Mindenegyben blog 2025. augusztus 04. (hétfő), 14:24
Borzalmas hír jött– éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!