Hétfőtől indul a roham az olcsó házakért! 260 ezres otthonokkal indít a NAV – mutatjuk a teljes listát! ??
Hirdetés
Hirdetés
Hétfőtől indul a roham az olcsó házakért! 260 ezres otthonokkal indít a NAV – mutatjuk a teljes listát! ??.
HÉTFŐTŐL INDUL A ROHAM AZ OLCSÓ HÁZAKÉRT
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, ha családi házat keres, vagy csak egy jó befektetést vadászik! /Már HÉTFŐTŐL elérhetőek azok a hihetetlen ajánlatok, amelyek keretében a NAV és az MBVK, vagyis a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar elképesztően alacsony áron bocsát árverésre családi házakat, lakásokat és telkeket – olyan összegekért, amelyek mellett a használt autók is drágának tűnnek\./
Hirdetés
A kínálatban olyan ingatlanok is feltűnnek, amelyek első ránézésre szinte felfoghatatlanul olcsón kerülnek árverésre, ezért sokan már most figyelik a hivatalos listákat, nehogy lemaradjanak egy kedvező lehetőségről. Képzelje el: akár 9 EZER FORINTÉRT is lehet saját telke, de a legtöbb olcsóbb családi ház ára is 260 EZER FORINT alatt mozoghat, a legdrágább belépő ajánlatok pedig nagyjából 1,5 MILLIÓ FORINT körül állhatnak meg – ami még mindig töredéke annak, amit ma a nyílt ingatlanpiacon megszokhattunk.
Hirdetés
Nem véletlen, hogy az ilyen árverési lehetőségek egyre több érdeklődőt vonzanak, hiszen egy olcsón megszerzett telek vagy felújítandó ház sokak számára lehet az első lépés egy saját otthon vagy egy későbbi befektetés felé.
MIÉRT ENNYIRE OLCSÓK EZEK AZ INGATLANOK?
Az ok egyszerű: végrehajtási eljárások során kerülnek kalapács alá ezek az otthonok. Ilyenkor az elsődleges cél az adósság gyors megtérítése, ezért az ingatlanokat akár 10–20 SZÁZALÉKOS ÁRON is meghirdethetik a valós piaci értékhez képest.
Hirdetés
Sokan nem is gondolnák, hogy ez a "rejtett piac" valóságos kincsesbánya lehet azok számára, akik olcsó lakhatást vagy befektetést keresnek. A nagyon alacsony ár azonban nem jelenti automatikusan azt, hogy az adott ingatlan minden szempontból problémamentes, ezért vásárlás előtt mindenképpen körültekintően kell eljárni. Előfordulhat, hogy egy ház felújításra szorul, lakott, jogi teher van rajta, vagy csak hosszabb ügyintézés után vehető birtokba. Ettől függetlenül sokan keresnek ma „felújítós” házakat, ezek az árverések pedig pontosan az ilyen típusú vevők álmait válthatják valóra, ha az érdeklődő nemcsak az árat nézi, hanem a részleteket is alaposan ellenőrzi. Egy jól kiválasztott árverési ingatlan komoly megtakarítást jelenthet, de csak akkor, ha a vevő pontosan tudja, mit vásárol meg, milyen költségekkel kell még számolnia, és milyen állapotban van valójában az adott ház, lakás vagy telek.
Hirdetés
KONKRÉT PÉLDÁK – ILYEN AJÁNLATOKAT MOST RITKÁN LÁTNI!
A hirdetések között több olyan példa is szerepelhet, amely első látásra szinte hihetetlen. TÓFALUN egy kétszobás családi ház ára MINDÖSSZE 200.000 FT lehet, ami a mai ingatlanpiacon már önmagában is sokak figyelmét felkelti.
MÉLYKÚTON egy kisebb lakóingatlan 37.500 FT-os áron kerülhet a listába, BERKENYÉN pedig egy 250 M²-ES TELEK ára mindössze 9.
Hirdetés
000 FT lehet. TISZANÁNÁN egy ingatlan 5.000.000 FT-os áron szerepelhet, ami már magasabb összeg, de még mindig sokkal alacsonyabb lehet, mint amit hasonló lehetőségeknél sokan várnának.
És ezek még csak a „belépő szintű” ajánlatok. Természetesen akadnak magasabb árkategóriák is: GYÖNGYÖSSOLYMOSON egy 662 M²-ES emeletes családi ház 58 MILLIÓ FT körül jelenhet meg, NAGYRÉDÉN pedig egy mezőgazdasági telek ára 250 MILLIÓ FT is lehet. De az árak többsége 100 EZER ÉS 1,5 MILLIÓ FORINT között mozoghat, ami a mai ingatlanpiacon szinte példátlan. A választék széles: kisebb falusi házak, közművesített családi otthonok, lakások városközpontban, külterületi telkek, és néhány ipari ingatlan is előfordulhat. Éppen ezért nemcsak azoknak lehet érdekes a lista, akik saját otthont keresnek, hanem azoknak is, akik hosszabb távon gondolkodnak, és egy kedvező árú ingatlanban látnak lehetőséget.
Hirdetés
MIRE FIGYELJEN VÁSÁRLÁS ELŐTT, ÉS HOL TALÁLJA A TELJES LISTÁT?
Az alacsony ár csábító, de fontos a körültekintés. Vásárlás előtt mindenképpen meg kell nézni az ingatlan jogi helyzetét, vagyis azt, hogy van-e rajta teher, lakik-e benne valaki, van-e bérlő, birtokba vehető-e, és milyen állapotban van valójában. Érdemes elolvasni a részletes leírást az MBVK portálon, ellenőrizni a pontos helyszínt, az alapterületet, a kikiáltási árat, az árverés időpontját, valamint a képeket is, ha tartoznak a hirdetéshez. Ha elérhető, helyszíni bejárást is érdemes kérni, mert egy rövid leírás vagy néhány fotó nem mindig mutatja meg, mennyi munka vár még az új tulajdonosra. A részletes és naponta frissülő kínálat elérhető a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar hivatalos árverési oldalán: arveres.
Hirdetés
mbvk.hu. Itt minden hirdetéshez tartozhat pontos helyszín, alapterület, kikiáltási ár, árverés időpontja, és sok esetben képek is. Az ilyen jellegű ingatlanok gyakran gyorsan gazdára találhatnak, főleg ha lakható állapotúak és jó helyen vannak. Aki gyorsan lép, sok százezres vagy akár milliós megtakarítást könyvelhet el, de minden esetben fontos, hogy ne csak az ár alapján döntsön. Ez nem csupán egy lehetőség – ez egy álom ára alatt kínált otthon lehetősége is lehet azoknak, akik saját házba költöznének, vagy szeretnék a pénzüket valós értékbe fektetni. A fenti cikk tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek, és nem tartalmaz semmilyen befektetési, jogi vagy pénzügyi tanácsadást. A cikkben szereplő információk nyilvánosan elérhető forrásokból, különösen a NAV és a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar, vagyis az MBVK hivatalos árverési portáljáról származnak. A részletes feltételek, árak és elérhetőségek kizárólag a https://arveres.mbvk.hu oldalon tekinthetők meg és érvényesek. Portálunk nem vesz részt az árverések lebonyolításában, nem közvetít, nem ad el, és nem vállal felelősséget az ingatlanok jogi, műszaki vagy tulajdonjogi állapotáért. A vásárlóknak minden esetben javasoljuk, hogy kellő körültekintéssel járjanak el, és szakértő segítségét vegyék igénybe vásárlási döntés előtt.
CÍMLAPFOTÓ - VIDEÓ: ILLUSZTRÁCIÓ
2026. június 13. (szombat), 18:52
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Orbán Viktor elszámoltatása nélkül nem lenne valódi az igazságtétel– Szabó Tímea neveket is mondott, akiket börtönben...
Mindenegyben blog 2026. június 13. (szombat), 17:02
Elérte Magyarországot a gigavihar:RIASZTÁS! Durva SZÉLLEL ÉS JÉGGEL KÖZELEG a vihar!! ÓRÁRÓL ÓRÁRA MUTATJUK HOL CSAP LE A VIHAR 19, 20,21,22,23 ÓRAKOR >>> Cikk a hozzászólásoknál olvasható!