KIDERÜLT miért szalad át Dávidka az úton! A valóság sokkal borzasztóbb, mint amit eddig hittünk…
Hirdetés
Hirdetés
Kiderült ki fogta a gyereket >>> Szó sincs arról, hogy édesanyja kezéből szakította ki magát! Ez igazság ennél is sokkal szörnyűbb!
Esélye sem volt L.L. Junior kisfiának, aki kifutott egy autó elé a hétvégén. /Kiderült, hogy nem édesanyja kezéből szakította ki magát a gyermek\./
Hirdetés
-írta meg a life.hu
A Ripost úgy tudja, a gyermek nem édesanyja kezéből szakította ki magát, hanem annak barátnőjééből.
Kiderült, nem az édesanyja kezét fogta a tragédia előtt L.
Hirdetés
L. Junior kisfiaA rapper kisfiát szombat délután gázolta halálra egy autó Zuglóban. A tragikus történtekről azóta számos teória napvilágot látott, ám a Ripost megtudta: valójában nem úgy történt a baleset, ahogyan arról a hírek szóltak.
L.L. Junior kisfia, Dávidka az édesanyja, Csilla barátnőjének kezéből szabadította ki magát.
Úgy tudni, a kisfiú a zebra túloldalán lévő bátyjához akart odafutni.
Hirdetés
Az eleven kisfiúra ezért a baleset előtti pillanatokban a barátnő rászólt, így ekkor még sikerült megakadályozni a tragédiát.
Dávidka azonban másodjára is kiszabadította magát a nő kezéből, ekkor futott be az autó elé, ami a halálát okozta.
2019. szeptember 08. (vasárnap), 12:30
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Gáspár Győző lányai levetkőztek – kész bombázó mindkettőNem lehet szó nélkül elmenni amellett, ami az utóbbi napokban...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. december 27. (szombat), 07:50
? Ők voltak az a két fiatal, akik ártatlanul életüket veszítették a Beszterce-Naszód megyei balesetben karácsony másnapján. A harmadik sérült továbbra is az életéért küzd. ? A cikk a hozzászólásoknál.
Egy országot megrázó tragédiaKoós Boglárka halálhíre ősszel sokkolta a közvéleményt, különösen a színházi világot,...
Mindenegyben blog 2025. december 26. (péntek), 16:22
DÖBBENETES FORDULAT! ?? Hajléktalanként találtak rá az egykori gyereksztárra Kaliforniában... ? A 2000-es évek egyik legnépszerűbb ifjúsági sorozatának szereplője felismerhetetlen állapotban bolyong az utcán, miközben egy járókelő kamerája mindent rögzített! ? A felvétel futótűzként terjed a neten, és az egész világot sokkolta! ? ? A videót és a teljes történetet az első hozzászólásban találod! ?