Köpködték, lökdösték a bíróságról távozó balotaszállási kutyakínzó asszonyt az állatvédők – videó
Hirdetés
Hirdetés
/Csongrádon tartották az előkészítő bírósági ülést annak a 68 éves balotaszállási asszonynak az ügyében, aki elkóborolt kutyáját egy bálamadzaggal az autójához kötve akarta hazavontatni, de az állat kínok között elpusztult\./
Hirdetés
Az asszony ellen korábban állatkínzás miatt emelt vádat asz ügyészség, és most, az előkészítő tárgyalás után, a bíróság épülete előtt a Szurkolók az állatkínzás ellen nevű állatvédő csoport tagja várták.
Az asszonyt, aki a bíróságon azt vallotta, nem tartja bűnösnek magát, válogatott szidalmakkal várták:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.