Kulcsár Edina sokkot kapott, amikor meglátta, hogy 3 milliós fizetést követelt tőle az asszisztensjelöltje
Hirdetés
Hirdetés
Hiába négygyerekes anyuka, vállalkozó és médiaszereplő, Kulcsár Edinának is csak 24 órából áll egy nap – így nemrég úgy döntött, ideje személyi asszisztenst keresni. Ki is rakta az álláshirdetést a közösségi médiára, de arra, ami ezután történt, még ő sem számított!
A jelentkezők nemcsak szokatlan elvárásokkal, hanem brutális fizetési igényekkel is előálltak. Az egykori szépségkirálynő a Queens Talk podcastben vallotta be:
„Volt olyan jelentkező, aki havi 2 millió 890 ezer forintot szeretett volna keresni! Hát… ott kicsit megállt bennem az ütő.”
? „Terhelhető, pörgős, problémamegoldó” – és 3 milliót kér?.
Pedig Edina világosan megírta, kit keres: megbízható, gyors, kreatív, mindig elérhető, mobilis és persze nem panaszkodik – mert a pörgés garantált. /Csakhogy úgy tűnik, a jelentkezők ezt is máshogy értelmezték\./
Hirdetés
..
Volt, aki kijelentette: délután kettő után már nem ér rá, más csak reggel 10-kor hajlandó kezdeni, sőt, volt, aki még plusz benzinköltséget is felszámolt volna. ?
? „Régen örültünk, hogy dolgozhatunk…”.
Hirdetés
Edina nem titkolta meglepetését:
Hirdetés
„Régen még könyörögtünk, hogy hadd menjünk dolgozni, akár a feléért is… Most meg már a fiatalok válogatnak, mintha ők adnák az állást.”
Hirdetés
Végül persze megtalálta a megfelelő jelöltet – az illető személyisége és pozitív hozzáállása győzte meg, nem a bérigénye.
„Olvastam a sorait, és mosolyogtam. Tudtam vele azonosulni, és azt éreztem, hogy vele működni fog.”
Hirdetés
? A netezők sem kímélték a „3 milliós” asszisztensjelöltet:.
Kommentek százai lepték el a posztot, sokan Edinával értettek egyet:„Ennyiért inkább vezetné a céget, nem asszisztálna!” – írta valaki.Más pedig így fogalmazott: „3 millióért inkább Edina menne hozzá dolgozni!” ?
? Te mit gondolsz? Reális ma egy ilyen fizetési igény egy asszisztensnek, vagy elszálltak a fiatalok? Írd meg kommentben, és ne felejtsd el megosztani a cikket, ha te is dobtál egy hátast a 3 milliós kérésen! ??
2025. március 23. (vasárnap), 19:22
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Sokk a rajongók körében: sztrókot kapott a NOX együttes sztárja Szívszorító hír érkezett a magyar zenei élet egyik...
Mindenegyben blog 2025. március 25. (kedd), 07:09
Néhány órán belül JÉGESŐVEL, cikázó villámokkal, fülsiketítő égzengéssel CSAP LE A VIHAR! ITT A LISTA – ezekre a megyékre már kiadták a riasztást!! >>>