Megverhették a kétéves Danikát – azonnal meghalt – Nyugodj békében kis angyalka!
Hirdetés
Hirdetés
Sokkoló részletek a polgári gyermekhalál ügyében – megerősítette a boncolás: brutális bántalmazás okozta a két éves Danika halálát
/Polgáron egy februári napon történt meg az, amit egyetlen szülő sem akar átélni – egy két éves kisfiú, Danika, életét vesztette a nevelőanyjánál\./
Hirdetés
Mostanra azonban a boncolási jegyzőkönyv egyértelmű választ adott a család és a nyomozók számára is: a gyermek halálát súlyos bántalmazás okozta.
A kisfiú vér szerinti édesanyja csak most, hónapokkal a tragédia után kapta meg a halottvizsgálati bizonyítványt, amely megdöbbentő részleteket tartalmaz.
Hirdetés
A dokumentum szerint Danikának a bántalmazás következtében leszakadt a mája, és vérvesztéses sokkot kapott, ami a halálához vezetett.
A gyanú szerint a gyermek nevelőanyja követte el a szörnyűséget. A nő már letartóztatásban van, és az ügyészség különösen kegyetlen módon elkövetett testi sértés, illetve gyermek sérelmére elkövetett halált okozó bántalmazás miatt indított eljárást ellene.
A kisfiú halála óriási felháborodást keltett a helyiek és az egész ország körében.
Hirdetés
A közösségi médiát elárasztották a részvétnyilvánítások és az igazságszolgáltatást követelő hozzászólások. Sokan kérdőjelezik meg, hogyan kerülhetett egyáltalán egy ilyen környezetbe a gyermek, és hogy a hatóságok miért nem léptek időben.
A rendőrség megerősítette, hogy a nevelőanyát korábban is érhették panaszok, de a nyomozás részleteiről egyelőre nem nyilatkoznak.
Hirdetés
Annyi bizonyos, hogy az eljárás során kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy minden érintett szereplő – beleértve a gyermekvédelmi szolgálatokat is – megfelelően elszámoljon a felelősségével.
A tragikus eset egyúttal újra rávilágít a magyar gyermekvédelmi rendszer súlyos hiányosságaira. Egyre többen sürgetik a szigorúbb ellenőrzéseket, gyorsabb beavatkozásokat, és az örökbefogadás, valamint a nevelőszülői programok átvilágítását is.
A kis Danikát már eltemették, de az igazságért folytatott küzdelem csak most kezdődik el igazán.
Hirdetés
Az ország most egy emberként reméli: a kisfiú halála nem marad következmények nélkül.
?️ Nyugodj békében, Danika.⚖️ És jöjjön el az igazság mindenki számára, aki felelős volt ezért a tragédiáért.
2025. június 07. (szombat), 06:50
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Mindenegyben blog 2025. június 07. (szombat), 19:47
Hirdetés
RENDKÍVÜLI FIGYELEM!PERCEINK VANNAK HÁTRA: BRUTÁLIS FELHŐSZAKADÁS ÉRKEZIK 1-3CM JÉGESŐVEL,: ezekre a megyékre riasztás jött – Aki itt él, zárjon be mindent, hatalmas vihar érkezik, mutatjuk mikor!
Vihar, szél, forróság – minden egyszerre jön: figyelmeztető előrejelzés vasárnap éjfélig!Zivatar, jégeső, viharos szél...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. június 07. (szombat), 19:10
Ezen 1 órája röhögünk és egyszerűen nem tudjuk abbahagyni! Füreden voltunk és a mellettünk lévő asztalnál a pasi olyat kérdezett a pincértől, hogy EL SEM hiszem ha nem a saját fülemmel hallom….
Ezen 1 órája röhögünk és egyszerűen nem tudjuk abbahagyni! Füreden voltunk és a mellettünk lévő asztalnál a nő olyat...
Mindenegyben blog 2025. június 07. (szombat), 17:32
Magyar Péter posztjátol felrobbant a net ,totálisan kiakadt a közösségi oldalán..pár óra alatt 25 ezer ember kedvelte az írását ! Cikk a hozzászólásoknál >>>
Terence Hill 86 éves lett – és a magyaroknak külön köszönetet mondott: „Ők vigyáznak rám”? Egy legenda, egy élet – és...
Mindenegyben blog 2025. június 07. (szombat), 13:22
Még a rendőrök is sírtak!Megtalálták az eltűnt 2 éves kislányt, aki 10 napja tűnt el... még a sokat látott Rendőrök is sírtak mikor meglátták, hogy mi történt vele