Mindenki vigyázzon a gyerekére! Fehér BMW-jébe próbált becsalogatni két kisiskolást egy férfi Jászberényben
Hirdetés
Hirdetés
Az elmúlt napokban egy ismeretlen férfi régebbi típusú, fehér BMW-jébe próbált becsalogatni két jászberényi kisfiút. Az esetről egy aggódó anyuka tett közzé felhívást.
Nagy visszhangot keltett a városban annak a két kilenc és tíz éves fiúnak az esete, akiket egy férfi próbált beszállítani BMW-jébe Jászberény egyik kis utcájában - írja a szoljon.hu. A fiúk épp karate edzésükre tartottak, amikor az ismeretlen megállt mellettük, kinyitotta az anyósülésnél az ajtót és annyit mondott nekik, hogy "szálljatok be, elviszlek benneteket".
/A gyerekeknek földbe gyökerezett a lába, mint később kiderült\: futni készültek\./
Hirdetés
Szerencséjükre épp arra járt egy hölgy, aki miatt valószínűleg inkább elhajtott a sofőr.
Hirdetés
A történteket nagyon komolyan vették a helyiek: Zsemberi Zoltán a Jászberényi Tankerület igazgatója szerint nemcsak az érintett diákok iskolájában, hanem minden intézményükben foglalkoznak az üggyel, és ismételten felhívják a gyerekek figyelmét a veszélyekre.
Hirdetés
Szabó Zita a megyei rendőrségi sajtószóvívő arról tájékoztatta a lapot, hogy bár nem merült fel bűncselekmény gyanúja, az eset összes körülményét vizsgálják.
2017. december 01. (péntek), 22:08
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Döbbenet!Tina lecserélte férjét Emiliót. Megmutatta az ÚJ pasiját - fotóElképesztően lefogyott Bangó Margit unokája és...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. május 17. (szombat), 09:44
Senki sem értette, miért visz el minden éjjel egy juhászkutya ételt a sötét parkba… Egészen addig, amíg egy fiatal nő utána nem ment, és meglátta, mit csinál vele a kutya ??
Hajléktalan férfi ölelte át a juhászkutyát, és együtt aludtak el, miközben a nő visszafelé sétált az elhagyatott...
Mindenegyben blog 2025. május 17. (szombat), 09:04
Megjött! Elérte Magyarországot a gigavihar jégesővel :RIASZTÁS! Durva villámlással ÉS JÉGGEL KÖZELEG a vihar!! ÓRÁRÓL ÓRÁRA MUTATJUK HOL CSAP LE A VIHAR >>>
Ez egy életen át tartó trauma” – Jolly fia megszólalt az elhagyásról, a zenéről és a 10 évvel idősebb...
Mindenegyben blog 2025. május 16. (péntek), 12:48
1 PERCE ÉRKEZETT:Hatalmas baleset ! Közel 6 km-es a torlódás, forgalmat megállították, sávzárás.A helyszínelés jelenleg is tart, a torlódás közel 6kilométeres.