München összeroppant az áradó migránsoktól: 2 nap alatt 21 ezren! A főpályaudvart elárasztották, az önkéntesek alig bírják. Háromszor annyian özönlöttek hozzájuk, mint amennyire számítottak
Hirdetés
Hirdetés
München összeroppant az áradó migránsoktól: 2 nap alatt 21 ezren!.
A főpályaudvart elárasztották, az önkéntesek alig bírják. Háromszor annyian özönlöttek hozzájuk, mint amennyire számítottak!
A felső-bajorországi hatóságok közelednek teljesítőképességük határához,
"az összeroppanás szélén állnak",
/nyilatkozta a menekültügyi hatóság vezetője\./
Hirdetés
Már az önkéntesek is panaszkodnak az egyre elviselhetetlenebb és még tovább növekvő terhelésre.
Hirdetés
A müncheni rendőrség "sürgősen" további önkénteseket próbál toborozni az interneten.
Hirdetés
A hét végén nagyjából 20 ezer, Magyarországról indult menedékkérő érkezett Münchenbe, hétfőn pedig több mint 10 ezren érkeznek még.Vagyis 3 nap alatt egy kisebb város lakossága. A felső-bajorországi közigazgatási régió vezetője, Christoph Hillenbrand azt mondta,hogy
"A helyzet nagyon feszült"
Hirdetés
A gyanútlan hatóságokat "meglepte" a Magyarországról Ausztrián keresztül érkező, menedéket kereső emberek hulláma. Eredetileg 7 ezer emberre számítottak, de 13 ezren érkeztek egy nap alatt.
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Gyászol a magyar mulatós zene világ: meghalt MC Hawer húga, ÉvaMegrendítő hírt osztott meg a közösségi oldalán MC...
Mindenegyben blog 2025. július 08. (kedd), 08:25
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! Cikk a hozzászólásoknál >>>
?️ Elhunyt Vuszek Antal – a magyar vízilabda legendás játékvezetője 87 éves volt Mély megrendüléssel értesült a...
Mindenegyben blog 2025. július 08. (kedd), 07:30
Jön a vihar ! 19 megyére adtak ki riasztást !Hatalmas égszakadás jön !2 cm-es jégdarabokra hívja fel a figyelmet a meteorológiai szolgálat, amihez 100 km/órás szél társul !
? Megszületett Kafi Rea Milla kisfia – gyönyörű nevet kapott az újszülött! ? Hatalmas az öröm Kafi Rea Milla és párja,...
Mindenegyben blog 2025. július 08. (kedd), 06:18
Fájdalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!