Nyílt levél a Bírónőnek, hogy végre megtudja mi a Magyarok véleménye
Hirdetés
Hirdetés
Tisztelt Bírónő
Ön mint a jog és törvények ember, elvesztette a realitás érzetét? A sok kimondott szó, a sok elhangzott ítélet, befásította? Belefásult a munkába, és már nem tud hidegfejjel, esetleg pártatlanul dönteni egyes helyzetekben? Roland fiatal, kidolgozott és karakán jellem, mi az, talán bejön magának? Nem gondolkodott még el azon, hogy lemond? /Egy felelősség teljes ember, pláne ha ilyen pozícióban ül, egy ilyen baklövés után lemondana minimum\./
Hirdetés
Tudjátok mi az egészben a durva? Hogy az első fokon elhangzó ítéletek ( amelyben börtön büntetés fenyegeti az elítéltet ) 99 %-ban minden esetben a védő is, és legtöbb esetben az ügyészség is megtámadja, és fellebbeznek.
Hirdetés
Tehát a bírónőnek, még ha életfogytiglanit is ad, akkor is megtámadták volna. Ezzel szemben ő a legenyhébb büntetést rendelte el, azaz szabadon távozhatott. Jogosan merül fel a kérdés a Magyarokban. Ilyen lenne z igazságszolgáltatás? Nem, nem ilyen. Ez egy kirívó eset, és a bírónő valószínűleg nyomás alatt érezte magát, mivel ekkora média felhajtás volt körülötte.
Hirdetés
Ez nem jogosítja fel.. Egy kérdést teszek fel a nép nevében
Ha az Ön lányát dobják bele az aknába, akkor is 2,5 évet ad?
Este, amikor már nincs senki maga körül ezen gondolkodjon el " kedves " bírónő!
Egyébként nagyjából 90%, hogy a másodfokon eljáró bírók úgy döntenek, ahogy az reális lett volna, már elsőfokon is, és legalább 20 évre leülteik B.Rolandot!
Kérlek titeket, valahogy jutassuk el a kedves bírónőnek, és hátha még többen látnák, hogy mi a nép akarat! Egyértelmű börtön Rolandnak, amiért elvette Csenge életét!!!! "
Forrás
2020. március 09. (hétfő), 19:21
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Harsányi Levente: „Véget ért a kapcsolatom, elhunyt a testvérem, de nem fogok ebbe belesüppedni”Egy felfoghatatlan...
Mindenegyben blog 2025. szeptember 10. (szerda), 15:31
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! Cikk a hozzászólásoknál >>
Meghalt Lendvai Rezső, a mentősök örök bajtársa Elhunyt Lendvai Rezső, a nyugalmazott mentőtiszt, aki közel négy...
Mindenegyben blog 2025. szeptember 10. (szerda), 13:55
?? Hihetetlen, mennyit változott! A sármos filmcsillag, akinek egyetlen mosolya is nők millióit ejtette rabul, ma már szinte teljesen más embernek tűnik ??. ? Te ráismersz? Nézd meg a képeket az első kommentben! ⬇️⬇️⬇️