Orbán Viktor bejelentése:Két koronavírusos beteg van Magyarországon
Hirdetés
Hirdetés
„Megvan az első fertőzött, sőt mindjárt kettő olyan betegünk is van, akit koronavírus-fertőzés miatt kellet egészségügyi intézménybe szállítani. Két külföldi emberről van szó, diákokról, Magyarországon tanulnak, Irániak. Most tünetmentesek, de a fertőzés tényét megállapítottuk” –mondta a miniszterelnök a bejelentésében.
„Ilyenkor az a szükséges eljárás, hogy a megfelelő kórházba szállítjuk őket, erre a Szent László Kórház van kijelölve” –mondta el rendkívüli közleményében Orbán Viktor.
2020. március 04. (szerda), 20:07
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Szükségalapú sorkatonaság 2027-től !Döntött a Parlament: megszavazták a sorkatonasággal kapcsolatos törvénymódosítást –...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2026. június 28. (vasárnap), 12:27
5 megyére riasztás jött !Megjött! Elérte Magyarországot a gigavihar jégesővel :RIASZTÁS! Durva villámlással ÉS JÉGGEL KÖZELEG a vihar!! ÓRÁRÓL ÓRÁRA MUTATJUK HOL CSAP LE A VIHA
Magyar Péter szerint Magyarországon történelmi támogatottsága van az euró bevezetésénekMagyar Péter nagy jelentőségű...
Mindenegyben blog 2026. június 28. (vasárnap), 12:04
Levetkőzött !Brutális testet villantott Cooky 27 évvel fiatalabb szerelme – Szécsi Debóra fotójára egyszerűen nincsenek szavak!...ITT a felvétel – addig nézd meg, amíg le nem törlik!???́??? ? ?????́???́??́?????́?!