Steiner Kristóf páros lábbal beleszállt Varga Juditba, aki azonnal letiltotta
Hirdetés
Hirdetés
Ezt a képet nézzék..Steiner kommentje után azonnal letiltotta Varga Judit a kommentelési lehetőséget.. a tartalom is nagyon lényeges dologra világít rá, és ezzel senki nem foglalkozik../Ebben az országban bármit megtehetnek a kormány tagjai, úgysem lesz következménye\./
Hirdetés
Figyelem ez a cikk csak a médiában történt eseményeket mutatja be :Részünkről nincs politikai célja , nem nyújt jogi tanácsot magánszemélyek számára, ,mindenki a saját értelmezésében olvassa és e tekintetben semmilyen felelősséget nem vállalunk.
2024. március 27. (szerda), 18:44
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.