Újabb tragédia híre jött – Tragikus hirtelenséggel elhunyt a fiatal magyar sportoló
Hirdetés
Hirdetés
Szomorú közleményt adott ki az UTE Labdarugó Akadémia. Tragikus hirtelenséggel elhunyt a tehetséges fiatal sportoló, Kemerle Dániel. Csupán 23 éves volt.
“Ha rám gondoltok, köztetek leszek,
de fáj, ha látom könnyetek.
Ha rám gondoltok, mosolyogjatok,
/mert én már Istennél vagyok\./
Hirdetés
”
“Fájó szívvel tudatjuk, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt volt játékosunk Kemerle Dániel.
A ponyvaregeny.blog.hu úgy tudja, a korábban a többek között az UTE-nál, a Vasasnál, a III. Kerületnél és a Dunaújvárosnál is megforduló Kemerle Dániel volt az áldozata a szombat reggeli balesetnek a ferihegyi repülőtérre vezető úton.
2022. január 31. (hétfő), 09:30
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.