„Vissza a halálbüntetést!” – Ezt üzente a jobbikos képviselő a 8 éves kislány gyilkosának
Hirdetés
Hirdetés
A jobbikos polgármester a halálbüntetés visszaállítását akarja.Az egész országot megrázta az a rettenetes gyilkosság, amit egy 16 éves fiú követett el nemrég. /Az áldozat egy 8 éves kislány volt, akit hidegvérrel ölt meg a fiatal\./
Hirdetés
A jobbikos Toroczkai László, aki egyben Ásotthalom polgármestere, az incidens kapcsán a Facebookon osztotta meg gondolatait, ahol a halálbüntetés visszaállítását követelte.
[ad3]
„Egy nyomokban emberre emlékeztető lény a napokban Sóly közelében brutálisan megölt egy 8 éves kislányt.
Hirdetés
Az ilyenekkel szemben zéró tolerancia. Vissza a halálbüntetést!” – írta a bejegyzésben a politikus.Kíváncsiak vagyunk a véleményére, mondja el ide kattintva, várjuk kommentjét!
2018. május 24. (csütörtök), 17:03
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Mindenegyben blog 2025. október 25. (szombat), 09:41
Hirdetés
Magyar Péter OLYAN POSZTOT tett közzé a közösségi oldalán amit a FIDESZ is tátott szájjal nézte ..pár óra alatt 54 ezer ember kedvelte az írását !? Cikk a hozzászólásoknál >>>
Felfoghatatlan veszteség: elhunyt dr. Frank József, a Dunaújváros FC szeretett orvosa ? A dunaújvárosi sportéletet mély...
Mindenegyben blog 2025. október 23. (csütörtök), 20:27
Komoly változást hoz a mai nap! Kos - Bika - Ikrek-Rák-Oroszlán-Szűz-Mérleg-Skorpió-Nyilas-Bak - Vízöntő - Halak figyelem!Hatalmas változást hoz a mai nap!Mai horoszkóp (PÉNTEK)
Komoly változást hoz a mai nap! Kos - Bika - Ikrek-Rák-Oroszlán-Szűz-Mérleg-Skorpió-Nyilas-Bak - Vízöntő - Halak...
Mindenegyben blog 2025. október 23. (csütörtök), 19:27
Megjött! Elérte Magyarországot a gigavihar jégesővel :RIASZTÁS! Durva villámlással ÉS JÉGGEL KÖZELEG a vihar!! ÓRÁRÓL ÓRÁRA MUTATJUK HOL CSAP LE A VIHA