A halászhoz váratlan látogató érkezik: a filmet már 13 millióan látták
Hirdetés
Hirdetés
A természet igazán fantasztikus. Sokan azonban úgy gondolják, hogy az ott élő állatok az emberért vannak ezért megölhetik, bezárhatják vagy kizsákmányolhatják őket.
Ezt azonban nem tehetjük meg. /Ha azt szeretnénk, hogy a természet a mostani szépségében fennmaradjon, akkor tisztelnünk kell a természetet és az ott élő állatokat\./
Hirdetés
A lenti filmben pontosan ez a tisztelet jelenik.
A felvételt már 13 millióan látták és ha megnézzük, megértjük miért. A horgász kényelmesen pecázik amikor meglátogatja őt egy nagy barna medve.
Hirdetés
Egy pillanatra látjuk, milyen az, ha a természet, az ember és az állat harmóniában van egymással.
A medve megáll a férfi mellett és a vizet nézi, azzal viszont szinte nem is foglalkozik, hogy egy ember van mellette körülbelül egy méter távolságban.
Ránéz a férfira majd ismét a vízre, mintha csak a kilátást élvezné.
Nézd meg a lenti filmet és kérjük oszd meg barátaiddal a Youtube-on, hogy ők is láthassák ezt a szép találkozást.
Az elhagyatott utca végén, melyet vastagon beborított a hó, egy hóbuckában feküdt egy férfi. Karját furcsán maga alá...
Mindenegyben blog 2025. április 22. (kedd), 19:27
A börtönigazgató bosszút akart állni a pimasz új őrnőn, ezért bedobta a legveszélyesebb rabok közé. De amikor reggel kinyitotta a cellaajtót… LEBÉNULT A LÁTVÁNYTÓL! ??