Ma odajött hozzám egy hajléktalan férfi és arra kért, adjak neki egy kis aprót mert éhes! Közöltem vele, hogy csak ötezresesem van...Ez volt rá a válasza!
Hirdetés
Hirdetés
Ma odajött hozzám egy hajléktalan férfi és arra kért, adjak neki egy kis aprót mert éhes! Közöltem vele, hogy csak ötezresesem van...Ez volt rá a válasza!
Rövid kis történet, de annál viccesebb! Muszáj megosszam veletek! /A Keletiben odajött ma hozzám egy hajléktalan férfi és arra kért, hogy segítsem már őt ki pár száz forinttal, mert nagyon éhes\./
Hirdetés
Mondtam neki, hogy szívesen adnék, de nincs nálam apró, csak egy ötezresem van. Erre azt a választ kaptam - Nem gond, tudok vissza adni! Én hirtelen szóhoz nem jutottam a döbbenettől! Majd pár másodperc elteltével visszakérdeztem - Ki tudnál akkor segíteni pár forinttal? - erre hátat fordított nekem és elment! Találkoztam már életem során pár valóban rászoruló szegény emberrel, de ehhez foghatóval még soha.
Hirdetés
Volt olyan is, amikor ugyanez a szituáció volt: " Ő éhes, de nem tud enni semmit, mert nincs rá pénze!" Volt nálam két darab szendvics, mondtam neki - Tessék szívesen odaadom! Erre Ő - Az nem jó, nem kell!
Akkor kérdem én, mennyire lehetett éhes? Köszönöm, hogy elolvastad a történetemet! Vass CsillaAz alábbi gombok segítségével oszthatod meg a cikket, ha fontosnak találod a mondanivalóját!
2021. március 28. (vasárnap), 16:48
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra: