Zaklatta a kislányt ,de neki sikerült lefényképezni.- ezt a férfit keresi a rendőrség
Hirdetés
Hirdetés
A Szolnoki Rendőrkapitányság nyomozást folytat szeméremsértés vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy ismeretlen férfi 2016. /szeptember 15\-én 13 óra 45 perc körül egy szolnoki szakközépiskola előtt zaklatott egy fiatalkorú lányt\./
Hirdetés
A sértett a telefonjával rögzítette a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit, aki körülbelül 173 centiméter magas, 50-60 év körüli, rövid ősz hajú.
Hirdetés
A bűncselekmény elkövetésekor krémszínű vászonnadrágot, lila-fehér kockás rövid ujjú inget, valamint egy fél cipőt viselt.
fotó:-police.hu
[ad1]
A rendőrség kéri, hogy aki felismeri a felvételen látható férfit, vagy érdemleges információval rendelkezik a bűncselekményről, tegyen bejelentést a 06-56/501-600 telefonszámon, vagy névtelensége megőrzése mellett hívja a díjmentesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöld számát, vagy a 107-es, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.
2016. október 23. (vasárnap), 17:39
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra: