Ma egy 6 év körüli kislány ült mellém a kutyafuttatón. A kezein tenyér alakú véraláfutás volt.. ekkor megjelent az apja..
A futtatón leült mellém egy 6 év körüli kislány, vidáman rám köszönt. K.: Szia! É.: Szia - köszöntem vissza...
Manikűr divat 2020; ezek a körömminták a legközkedveltebbek idén!
A bámulatos körömminták csodálatossá és egyedivé teszik a megjelenésed. A 2020-as manikűr divat a természetes és a...
Egymásnak esett L.L. Junior és volt párja!Rendőrt kellett hívni.
A szomszédok figyeltek fel a kiabálásra A szomszédok lettek figyelmesek a kiabálásra, amikor L.L. Junior és...
Negyedik gyermeke miatt támadják Oláh Gergőt
Oláh Gergőt semmi sem tarthatja vissza a családalapítástól. Türelmetlenül várják negyedik babájuk születését. Sokak...
80 éves nagymama üzenete nektek:Tiszteljétek meg annyival,hogy elolvassátok gyönyörű üzenetét!
Mindig dolgos szerény asszony volt,ara kérlek Titeket olvassátok el mit üzen az utókornak 80 évesen! "Drága...
Nőként és anyaként is olyan szinten megalázott Doktor Úr, amiről muszáj, hogy mindenki tudjon! Ez a Nyílt levelem önnek, aki minden lehetséges módon belém taposott!” Segítsetek, hogy eljusson hozzá! Terjesszétek!
“Nőként és anyaként is olyan szinten megalázott Doktor Úr, amiről muszáj, hogy mindenki tudjon! Ez a Nyílt levelem...
Rettenetes dolgot állít BB Évi és fia kapcsolatáról az egykori valósághős nagynénje
Rettenetes dolgot állít BB Évi és fia kapcsolatáról az egykori valósághős nagynénje A 2002-es valóságshow győztese,...
RENDŐRSÉGI FELHÍVÁS!!!
RENDŐRSÉGI FELHÍVÁS!!! "Engedjék meg, hogy felhívjam figyelmüket egy újfajtabűncselekményre.Európában már több ilyen...
VÉGE A TAJ KÁRTYÁNAK! A taj - szám ellenőrzése helyett ezentúl ezt fogják elkérni az orvosnál! Vége a taj kártyának! Ezentúl ezt kérik majd helyette!
A taj-szám begépelése helyett a személyit kérik majd el, hiszen az tartalmazza a taj-kártyán lévő információkat. Az...
1 perce jött a hír!Ez a nő teheti pokollá Orbán Viktor életét
Az Európai Unió Tanácsa megerősítette az EU-hoz akkreditált nagykövetek szeptemberi szavazását, és hivatalosan...
Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.
Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!