ATTILA SZOMBATON TŰNT EL , HOLTTESTÉT MA TALÁLTÁK MEG.
Hirdetés
Hirdetés
Megtalálták a Nagykesziről eltűnt 33 éves férfi holttestétVasárnap megtalálták a múlt szombaton Nagykesziről eltűnt 33 éves Tóth Attila holttestét - tájékoztat Facebook-oldalán a Polgárőrség.
/"Ezennel szeretném mindenkinek megköszönni, aki részt vett Attila keresésében\./
Hirdetés
Hálás vagyok, hogy ilyen szép számban összejöttünk. 65 ember csatlakozott a mai akciónkhoz, külön köszönet minden egyes segítőkész társamnak (...). Az eltűnt személyt közel 45 perc alatt megtaláltuk, de sajnos már későn.
Hirdetés
Ezennel szeretnék őszinte részvétet kívánni az elhunyt családjának, Attilának pedig legyen könnyű a föld" - írta Facebook-bejegyzésében az oldal adminisztrátora.
Őszinte részvétünk!
2019. november 25. (hétfő), 19:46
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.