Az EON óriási kedvezményre hívja fel az ügyfelek figyelmet!! MOST ITT A 27%-os villanyszámla csökkentési lehetőség!
Hirdetés
Hirdetés
EON ÜGYFELEK FIGYELEM!!!! 27%-kal csökkentheted a villanyszámládat: mutatjuk, hogy lehetséges!Bojleresek figyelem! – 27%-os villanyszámla csökkentés bojlert használóknak!
27%-kal csökkentheted a villanyszámládat: mutatjuk, hogy lehetséges!/A bojlerhez kapcsolódik a trükk, de másra is figyelni kell\./
Hirdetés
EnergiaKözösségek a megfizethető villanyszámláért
Úgynevezett EnergiaKözösségek 2011 óta alakulnak az országban a GreenDependent Intézet szervezésében, 2013-tól pedig az E.
Hirdetés
ON Csoporttal együttműködésben. A program célja a háztartások, családok, kisközösségek támogatása abban, hogy energiatudatos életmódot alakítsanak ki, és jelentős energiát spóroljanak nagyobb beruházás nélkül. A kezdetek óta már több mint 166 közösség, közel 800 háztartás csatlakozott a programhoz az ország teljes területéről, sőt, a határokon túlról is.
A minden év őszén elinduló verseny nyertese most a bagi Kerasz Khetane – Csináljuk együtt! – közösség lett 27%-os megtakarítással, a második helyezett az egyházasfalui Efalu közösség lett 20,4%-os megtakarítással, míg a harmadik helyet a Dél-békési Energiamentők szerezték meg 14,7%-os megtakarítással.
Hirdetés
Hogyan csökkentettük fogyasztásunk?
Miként sikerült a fogyasztáscsökkenést teljesíteni?
1. Vízkőtelenítettük a bojlert
2. Kikapcsoltuk a beltéri egységeket, kihúztuk a töltőket
3. Lekapcsoltuk a villanyokat és rávettünk a családtagokat is, hogy kapcsolják le maguk után
4. TV nézés helyett több időt töltöttünk a szabadban
5. Nem használtunk melegítőt fűtésre,
6. Élveztük megtakarításunk eredményét!
Melyek voltak azok a területek, ahol a legtöbbet sikerült elérni? A célunk az volt, hogy a villamosenergia felhasználást nyomon kövessük és csökkentsük, -27% lett az eredményünk.
Hirdetés
Megtakarítások – meglepő dolgok, sajátos módszereink/ötleteink Meglepően nehéz rászokni a rendszeres mérésre, leolvasásra, ugyanakkor milyen hasznos, ha egyszer rutin lesz – a tanunk rá a spórolós malacka Mérhető fogyasztás – az áram alatt lévő beltéri egység és a telefontöltő döbbenetesen pörgeti az órát A bojlerek katasztrofális állapota, a kádnyi vízkő nélkül szupergyorsan melegszik fel a víz Miért is kell a TV, akkor is, amikor alszunk? Minden héten találkoztunk egy órára az elhivatott csapattal
Mit tanultunk? Mit határoztunk még el a jövőre vonatkozóan? „A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön!”
2020. június 06. (szombat), 08:53
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Orbán Viktor: Megduplázódhat a rezsi, ha Brüsszel tervei megvalósulnak – 800 milliárd forintos pluszteher jöhet a...
Mindenegyben blog 2025. május 15. (csütörtök), 05:14
15megyére adtak ki riasztást !Hatalmas égszakadás jön ! 2 cm-es jégdarabokra hívja fel a figyelmet a meteorológiai szolgálat, amihez 75 km/órás szél társul !