– éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk!
Hirdetés
Hirdetés
Elhunyt Kovács Tivadar – gyászol a magyar labdarúgás és az egész ETO-család .
Mély megrendüléssel érkezett a hír: 57 éves korában elhunyt Kovács Tivadar, a győri labdarúgás egyik meghatározó háttérembere, az ETO korábbi marketingvezetője. Sokak szerint ő volt az a csendes, de nélkülözhetetlen kapocs, aki évtizedeken át összekötötte egymással a klubot, a szurkolókat és a várost.
/A győriek bejelentése szerint egy mindenki által szeretett és tisztelt szakember távozott\./
Hirdetés
Olyasvalaki, aki nem csupán munkájával, hanem emberségével, segítőkészségével és elkötelezettségével vált az ETO egyik pillérévé.
Hirdetés
Győrből indult, országos tiszteletig jutott.
Kovács Tivadar Győrben született és nőtt fel, a Testnevelési Egyetemen szerzett diplomát. Tanárként kezdte pályáját, később a városi sportigazgatóság kötelékében dolgozott, majd a civil szférában is kipróbálta magát.
Az igazi otthona azonban az ETO lett: 12 éven keresztül volt a győri labdarúgócsapat marketingvezetője, és munkájának nyomait a klub máig viseli. Ő koordinálta a szurkolói kapcsolatokat, felügyelte a klubshop működését, és meghatározó szerepe volt a mérkőzésszervezésben – olyan területeken, amelyek ritkán kerülnek a reflektorfénybe, pedig a klub működésének alapjai.
Hirdetés
Hét évvel ezelőtt új kihívást vállalt: Székesfehérvárra költözött, ahol a női kézilabdacsapat sportigazgatójaként folytatta munkáját, tovább öregbítve szakmai hírnevét.
Az ETO megrendült: pótolhatatlan veszteség.
A klub közleménye egyszerre szól a fájdalomról és a tiszteletről:
„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy elhunyt klubunk egykori marketingvezetője, Kovács Tivadar. Tivadar megkerülhetetlen alakja volt az ETO-nak. A mérkőzésszervezés, a szurkolói koordináció és a klubshop működtetése egyaránt az ő nevéhez kötődött. Szaktudása, elhivatottsága és embersége miatt a teljes ETO-család szerette és tisztelte. Távozása pótolhatatlan veszteség. Őszinte részvétünk a családnak. Emlékét kegyelettel őrizzük.”
A győri szurkolók, volt kollégák és sportbarátok közösségi oldalak százain búcsúznak tőle – olyan szeretettel, amelyet csak azok kapnak, akik valóban nyomot hagytak maguk után.
Hirdetés
Egy ember, aki mindig a háttérben dolgozott – és pont ezért volt felbecsülhetetlen.
Kovács Tivadar nem keresett rivaldafényt. Nem a hangos nyilatkozatok vagy a nagy gesztusok embere volt. Ő az a fajta sportvezető, aki „észrevétlenül” teszi naggyá azt a klubot, amelyet szolgál. Aki mindig ott van, amikor kell, és aki nélkül egyetlen mérkőzés sem menne olyan olajozottan, ahogy megszoktuk.
A magyar futball ma egy ilyen embert veszített el.
Őszinte részvétünk a családnak, barátoknak, egykori kollégáknak.
Hirdetés
Nyugodj békében, Tivadar – Győr és az ETO szíve őrzi az emléked.
2025. november 17. (hétfő), 11:55
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Kedves ismerőseim! Mély fájdalommal tudatom, hogy 30 éves feleségem Mária a tegnapi nap elhunyt.. Meghalt, mert.. 4 munkahelyen kellett dolgoznia, hogy meg tudjon élni!! – Isten Veled Mária
Brutális támogatást kapnak a nyugdíjasok! – Mutatjuk, kik és mire igényelhetik ? Komoly segítség érkezik a vidéken élő...
Mindenegyben blog 2026. január 27. (kedd), 18:05
Azonnal beindultak a gratulációk!! Nem takargatja tovább Tóth Vera, már nagyon látszik: párja oldalán jelentette be a csodálatos hírt, a fotón már tisztán látni ? Folytatás lent az első kommentben??