Jolly fia a mai napig nem tudja, miért hagyta el őt az édesapja ????? ? ?????́???́??́?????́?!

Hirdetés
Jolly fia a mai napig nem tudja, miért hagyta el őt az édesapja
????? ? ?????́???́??́?????́?!
Hirdetés

Ez egy életen át tartó trauma” – Jolly fia megszólalt az elhagyásról, a zenéről és a 10 évvel idősebb menyasszonyáról.

/Tarcsi Zoltán, azaz Jolly neve a legtöbb magyar számára egyet jelent a mulatós zenével, a szórakoztatással és a feltűnő színpadi jelenléttel\./

Hirdetés
Ám kevesen tudják, hogy a mulatós sztárnak a lányán, Zsuzsikán kívül van egy fia is – Tarcsi Szilveszter –, aki a nyilvánosság előtt most először beszélt nyíltan arról, milyen sebeket hagyott benne az édesapja távolléte.

A 23 éves Szilveszter jelenleg egy raktárban dolgozik, de szíve mélyén énekes szeretne lenni – igaz, ő nem a mulatós, hanem inkább a popzene világában képzeli el jövőjét.

Hirdetés
A Sztárban Sztár leszek! című műsorban is megmérettette magát, ahol Tóth Gabi csapatába került, de még az élő adások előtt kiesett. Ennek ellenére nem adta fel álmait, és szívesen próbálkozna más tehetségkutatókkal is.

Egy csonka kapcsolat árnyéka.

Szilveszter szavaiból egyértelműen kiderül: a családi háttér, különösen az apjával való kapcsolata mély nyomot hagyott benne.

„Az édesanyám egyedül nevelt fel, ő támogatott mindenben, ahogy a mai napig is teszi. Sokat nélkülöztem azáltal, hogy édesapám nem tudott mellettem lenni a fontosabb időkben. Felkavarnak ezek az emlékek, ez egy életen át tartó trauma, amit magamban kell leküzdenem.”

Bár mára már elfogadta a helyzetet, Szilveszter bevallja, a kapcsolatuk sosem volt igazán közeli:

„Most ott tartunk, hogy ha összefutunk, nem rossz szájízzel beszélgetünk egymással, de nem tartjuk rendszeresen a kapcsolatot. Megvan köztünk a távolság. Kiskorom óta nem tudott úgy igazán kialakulni az apa-fia kapcsolatunk…”

Hirdetés

A fiatal énekes azt is hozzátette, nem tervez mélyebben belemenni ebbe a témába az apjával:

„Valójában sosem ültem le vele, hogy ezt a témát feszegessem, és nem is tervezem, mert nem szeretnék több konfliktust.”

Hirdetés

Pótapa a háttérben.

A sebek enyhítésében Szilveszter édesanyjának jelenlegi férje játszott fontos szerepet. Mint mondja, őt tekinti pótapának, akire mindig számíthatott.

„Édesapámmal sem rossz a kapcsolatunk, de nem mondanám jónak sem. Megvan a távolság köztünk. Úgy vagyok vele, lesz, ahogy lesz. Én ezt már elengedtem…”

A zenei karrier: a saját út.

Bár híres apja révén akár könnyebben is bejuthatna a zenei világba, Szilveszter tudatosan nem kér segítséget, de elismeri: némi támogatás jól jönne.

„Sokat tudna segíteni, viszont nem teszi, s nem tudom, hogy miért. Természetesen, ha felajánlaná, elfogadnék apróbb segítséget, például, hogy összehozzon a szakmában elismert emberekkel… De hogy ő írjon zenét, vagy ő kreáljon nekem egy imidzset, azt már nem!”

Hirdetés

10 év korkülönbség és az esküvő.

A magánéletében viszont úgy tűnik, megtalálta a boldogságot. Szilveszter májusban feleségül veszi 10 évvel idősebb párját. Egyelőre csak egy szűk körű polgári esküvőt terveznek, tanúkkal, de jövőre nagyobb lagzit is szeretnének.

„A korkülönbség egyáltalán nem jelent problémát köztünk, sőt, nagyszerűen kiegészítjük egymást” – mondta a fiatal zenész.

Hirdetés

A házasság gondolata mellett már a családalapítás is felmerült bennük, annak ellenére, hogy még csak egy éve alkotnak egy párt.

Lezárt múlt, épülő jövő.

Tarcsi Szilveszter élettörténete egyszerre szívfacsaró és inspiráló. Egy fiúé, aki az ismert apja árnyékában nőtt fel, mégis a saját lábára próbál állni. Egy fiatal férfié, akinek szíve tele van kérdésekkel, de már nem keresi görcsösen a válaszokat. Inkább előre tekint – saját karriert, saját családot épít. Mert a múlt fájhat, de nem kell, hogy örökké visszatartson.

2025. május 16. (péntek), 20:33

Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:

Hirdetés

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Hirdetés

Cikkajánló

Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 08:45
Hirdetés

„Mindenki álla leesik!” – A TV2 vadonatúj műsorának házigazdája lesz Stohl András

„Mindenki álla leesik!” – A TV2 vadonatúj műsorának házigazdája lesz Stohl András

Stohl András lesz a TV2 új true crime műsorának házigazdájaElkezdődött a Lezárt akták – A bűn nyomában forgatásaNégy...

Hirdetés
Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 08:40

Gyászba borult Ferencváros: mindössze 23 éves volt a kerékpáros tragédia áldozata

Gyászba borult Ferencváros: mindössze 23 éves volt a kerékpáros tragédia áldozata

Gyászba borult Ferencváros: mindössze 23 éves volt a kerékpáros tragédia áldozata2026. július 31.Egy fiatal nő élete...

Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 07:46

RENDKÍVÜLI:Országos munkaszünet jöhet a pokoli hőség miatt!

RENDKÍVÜLI:Országos munkaszünet jöhet a pokoli hőség miatt!

RENDKÍVÜLI FORDULAT: Országos munkaleállás jöhet a 40 fokos pokol miatt!Harmadfokú hőségriasztás van az egész...

Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 07:06

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

Gyászol a futballvilág: meghalt Franco Baresi, az AC Milan örök legendája2026. július 31.66 éves korában meghalt Franco...

Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 06:12

Rendkívüli lépés jöhet a brutális hőség miatt: országos munkaleállásról dönthetnek

Rendkívüli lépés jöhet a brutális hőség miatt: országos munkaleállásról dönthetnek

Rendkívüli lépés jöhet a brutális hőség miatt: országos munkaleállásról dönthetnek Egyelőre nincs elrendelt...

Mindenegyben blog
2026. július 31. (péntek), 05:55

ISMÉT ÉLETBE LÉP A VÖRÖS KÓD!Itt a világvége? Egyre pokolibb a helyzet – Kátai-Németh Vilmos szociális miniszter bejelentése!

ISMÉT ÉLETBE LÉP A VÖRÖS KÓD!Itt a világvége? Egyre pokolibb a helyzet – Kátai-Németh Vilmos szociális miniszter bejelentése!

MOST ÉRKEZETT: Vörös kód lép életbe, akár 40 fokos pokoli hőség csaphat le az országra!Megnyitják az intézményeket a...

Mindenegyben blog
2026. július 30. (csütörtök), 19:36

Óriási változás jön a Fidesznél: megléphetik azt, amire senki sem számított!

Óriási változás jön a Fidesznél: megléphetik azt, amire senki sem számított!

Földindulás jöhet a Fideszben: nagy nevek tűnhetnek el a parlamentbőlMég 2026 vége előtt jelentősen átalakíthatják a...

Mindenegyben blog
2026. július 30. (csütörtök), 18:31

Meghalt Varga Tamás

Meghalt Varga Tamás

Tragikus balesetben hunyt el a szeretett családapa – Varga Tamást gyászolja a küzdősport közösségeMély fájdalommal...

Hirdetés
Hirdetés