Ezt a 2 filléres dolgot önti wc-be és hetekig nem kell sikálnia
Hirdetés
Hirdetés
A wc az a hely a lakásban, ahol fontos a higiénia és a friss illat. /Heti 1\-2 alkalommal azonban kénytelenek vagyunk kitisztítani ezt a helyet, ami hosszabb időnkbe is telhet, nem is beszélve a drága tisztítószerekről, amelyek még az egészségünkre is káros hatással lehetnek\./
Hirdetés
Próbáld ki az alábbi módszert, hogy egyszerűen, gyorsan és fillérekből varázsold tisztává és friss illatúvá a wc-d!
Trombózist és embóliát okoz, a nők 80%-a mégsem tud róla
Szórj egy marék szódabikarbónát szét a wc-ben, amit hagyj hatni 5-10 percig. Önts rá egy csésze ecetet, várj 15 percet, majd egy kefével alaposan dörzsöld át.
Hirdetés
Ezt a hatást piszkosabb wc esetében fokozhatod még egy marék sóval is, ami még inkább képes eltávolítani a makacs szennyeződéseket és megölni a kellemetlen szagokat.
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.