Hatalmas balhé a stúdióban! Bódi Sylvi nekiesett Barbarának!Itt a videó.Nézd meg míg le nem törlik !
Hirdetés
Hirdetés
Hatalmas balhé a stúdióban!.
Bódi Sylvi nekiesett Barbarának!Itt a videó.Nézd meg míg le nem törlik !.
/"Én állnék ott, én már leütném" \- kiakadt Bódi Sylvi Barbarára a Farm VIP\-ban, mégpedig ezért\./
Hirdetés
"Én állnék ott, én már leütném" - kiakadt Bódi Sylvi Barbarára a Farm VIP-ban, mégpedig ezért
JOLLY PÁRBAJOZOTT A FARM VIP-BAN, BÓDI SYLVI KIAKADT BARBARÁRA MERT BELESZÓLT Valóban sportszerűtlen volt, amit Jolly párja csinált?
Feszült pillanatok voltak a Farm VIP adásában, miközben Jolly a bennmaradásért párbajozott.
Hirdetés
A feladat közben az énekes párja, Barbara segíteni próbált neki, de ezt már nem nézte jó szemmel Bódi Sylvi.
"Most hányan párbajozunk? Én állnék ott, én már leütném!" - mondta felháborodva, de látszott, hogy már akkor elkezdett feszengeni, amikor Barbi megszólalt.
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.