Hatalmas tragédia!Meghalt Delhusa Gjon három hónapos unokájának édesanyja
Hirdetés
Hirdetés
Tragédia történt Delhusa Gjon családjában, meghalt a zenész menye.
Delhusa Gjon második unokája három hónapja született meg, nagy volt az öröm a családban, azonban most hatalmas a gyász: meghalt a fiatal anya, Nóri. /A hírt Delhusa fia, Maximilien osztotta meg a Facebookon\./
"Rettentő fájdalommal szeretném tudatni veletek, hogy drága, gyönyörű feleségem, Delhusza-Baranya Nóra a mai napon este 9-kor eltávozott közülünk. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki az élete során örömöt és vidámságot hozott az életébe.
Hirdetés
Számomra az életem értelme volt, ő volt a mindenem. Férje, családja és 3 hónapos kislánya gyászolja" - írta a bejegyzésben.
2021. április 15. (csütörtök), 19:23
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.