október 5-én a hajnali órákban otthonából ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem ad magáról.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Báló Krisztián jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen bármelyik rendőri szervnél, hívja a 06-74-501-106-os számot.
Hirdetés
Az eltűnt emberekért című közösségi oldal tette közzé, hogy megtalálták, de már csak a holttestét. Az adatlapjára ez van kiírva: " Mély fájdalommal tudatjuk mindazoknak akik szerették és tisztelték, hogy Krisztián Báló tragikus hirtelenséggel elhunyt. "
2019. október 21. (hétfő), 08:38
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.