Lebuktak: egymásba szerettek az X-Faktor mentorai?
/“Puskás Petivel látta a napokban egy belvárosi étteremben a egyik olvasója, akinek állítása szerint Bogi és Peti végig ölelkezve ültek egymás mellett, és elmondása szerint egy forró csók is elcsattant közöttük\./
„Két asztallal odébb ültem az étteremben, és tisztán hallottam, amint szerelmemnek szólítják egymást.
Puskás Péter (Budapest, 1984. december 16. –) magyar énekes és színész, Puskás Tivadar színész és Besztercei Zsuzsa színésznő fia.
Tanulmányai[szerkesztés]Budapesten a Teleki Blanka Gimnáziumban végezte középiskolai tanulmányait.
Zenei karrier[szerkesztés]Puskás Peti 2005-ben jelentkezett a Megasztár 3. szériájába. A döntők 2006 februárjában kezdődtek. A verseny alatt nemcsak a tévé képernyőjén volt látható, hanem a többi döntőbe jutott énekessel együtt 8 alkalommal fellépett a Lovag utcai New Orleans clubban is, és a Megasztár turné során végigjárta az egész országot.
Győrben 2006. június 3-án debütált a Lépteid, Peti első saját száma. Ő volt az egyetlen a megasztárosok közül, aki már az első koncerten is saját szerzeménnyel lépett fel.
A Felvonulási téren 2006. szeptember 17-én egy jótékonysági koncert keretében lépett fel, ahol készülő lemezéről bemutatott egy nótát, amelynek címe Útfélen.
A 2006-os év folyamán folytak az első lemez munkálatai, decemberben megkezdődött a stúdiózás.
2007. február 26-án készült el első albuma aminek a címe A lemez.
Saját forgatókönyve alapján február 1-jén leforgatta első videóklipjét a Bébi című számhoz, amely február 15-én debütált a VIVA TV-n.
2007. augusztus 31-én újabb két klipet forgatott.
2007-es után, 2008-ban is jelölték a VIVA Comet Legjobb férfi előadó kategóriában.[forrás?]
2008 szeptemberében készült el negyedik videóklipje az Állítsuk meg a világot című dalához.
A 2009-ben ismét jelölték Viva Comet díjra, a Legjobb férfi előadó és Állítsuk meg a világot c. klipjéért a Legjobb videóklip kategóriában.
2009. június 13-án jelent meg 5. klipje, melyet a Fura Figurák című dalához forgattak.
2009. augusztus 14–15-én részt vett a Freddie Mercury tiszteletére rendezett emlékkoncerten a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon. A koncert az Egy bohém rapszódiája elnevezést kapta, és ő alakította az ifjú Freddie Mercury-t.
2016-tól az X-Faktor mentora, előtte a tehetségkutató ötödik évadában a Mentorházban Szikora Róbert mentorsegédje volt. -írja a https://hu.wikipedia.org/
2019. november 21. (csütörtök), 19:40
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.