Ma rosszul lettem egy élelmiszer üzletben a fülledt idő és a maszk miatt.. Ám ez sajnos közel sem minden: – járt már így más is??

Hirdetés
Ma rosszul lettem egy élelmiszer üzletben a fülledt idő és a maszk miatt.. Ám ez sajnos közel sem minden: – járt már így más is??
Hirdetés

Ma rosszul lettem egy élelmiszer üzletben a fülledt idő és a maszk miatt.. Ám ez sajnos közel sem minden: – járt már így más is??

“A maszkban lever a víz, fulladok./” Ahogy melegszik az idő, egyre többen panaszkodnak arra, milyen veszélyes következményei vannak a maszk viselésének\./

Hirdetés
Nagyon sokan osztották meg a kellemetlen tapasztalataikat egy Facebook csoportban. Ízelítő a hozzászólásokból:‘Ma rosszul lettem egy élelmiszer üzletben,fülledt idő,no meg az a ….maszk!!Járt már így más is??Szédülés,remegés,víz levert,ájulás határán voltam.
Hirdetés
.’

‘Képtelen vagyok elviselni, hasonló tüneteket érzek én is. Meddig kényszerítik még ezt a hülyeséget?’

‘Allergiás is vagyok, talán egy picit asztmára hajlamos és alacsony a vérnyomásom. A maszkban lever a víz, fulladok.’

‘Nekem már kiütésem van tőle, pedig hetente1x-2x használom! Mikor lesz vége ennek az őrületnek?’

‘Ha értelme volna, rendesen hordanám. Mivel szemüveges vagyok, állandóan párásodik, ha szabályosan hordom.

Hirdetés
Így az orrom mindig kihagyom.. De amint láttam az üzletekben, nem én vagyok az egyetlen.’

‘Nem is veszem már fel. Az asztmám miatt nem is tudom hordani.’

‘Pénztáros vagyok. (Igaz, Izraelben) nálunk nagyon szigorúan veszik. 7-9 órákat nonstop maszkban vagyok, kivéve kaja szünetben. Itt utcán (közterületen is) kötelező. Bank, posta, busz… Kint, bent, mindenhol. Hála Isten egyre többet lázadnak és nem hordják, illetve áll alatt és orr alatt hordják.

Hirdetés
De agyrém.’

‘Én megmondom a véleményemet a boltban, vagy akárhol, hogy klimaxos vénkisasszony vagyok, hőhullámos, klausztrofóbiás, asztmás, stb., meg hogy leizzadnom sem szabad 40 fokban sem, mert gennyező sebek jönnek rajtam, a karom tele van, nem akarom, hogy az arcomon is jöjjenek.’

‘A nagynéném a Pennybe kétszer szédült el a b.ör segített neki!’

‘Aki asztmás viselnie sem kell.

Hirdetés
Rendelet van róla..Kb.3 hete jelent meg..’

‘Nem bírom a maszkot viselni! Rosszul vagyok benne ! Az elhasznált levegőt újra vissza lélegezni szerintem sokkal ártalmasabb és veszélyes is pl tüdő és szív beteg embereknél! ! A hülyeség ellen meg úgy sem véd semmi sem!’

‘Mióta ilyen meleg lett,az arcom teljesen kiomlott, rengeteg pattanásom lett.Gyűlölöm ezt a maszkot,nem levegőzik a bőröm.

Hirdetés
Tönkre teszik az embert lelkileg – testileg. Elegem van már nagyon!’

‘A klinikán nem lehet bekapcsolni a légkondit, úgy dolgoznak a nővérek, meg a szájkosár is ott van rajtuk. 28 fokban…Embertelen ..’

‘Refluxom van és köhögésre ingerel,a szemüvegem is bepárásodik ezért nem hordok és nem is fogok hordani maszkot soha!’

‘ A Coop-ban rendőrt akart a pénztáros hívni. Arra hívjon rendőrt aki, lop. A dohányboltban a nő hisztirohamot kapott, mert nem viselek maszkot! Eszementek idióták.

Hirdetés

‘Olvasom ezeket a hozzá szólásokat ,hogy mennyire rosszul vannak a maszk viselésétől , de senkinek nem jut eszébe, hogy egységesen el kéne dobni és nem viselni ??!’Ha tetszett a cikk, kérjük oszd meg másokkal is!  Köszönjük!

Forrás: https://hirbazis.com/ma-rosszul-lettem-egy-elelmiszer-uzletben-a-fulledt-ido-es-a-maszk-miatt-am-ez-sajnos-kozel-sem-minden/

2020. augusztus 02. (vasárnap), 15:37

Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:

Hirdetés

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Hirdetés

Cikkajánló

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 16:43
Hirdetés

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

Meghalt Szabó Andrea, a békéscsabai atlétika meghatározó alakjaMély fájdalommal búcsúzik a sportközösségKözleményt...

Hirdetés
Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 15:47

Magyar Péter felszólította Toroczkai Lászlót: türtőztesse magát, "mert nem egy kocsmában van" - éles szópárbaj az Országgyűlésben

Magyar Péter felszólította Toroczkai Lászlót: türtőztesse magát, "mert nem egy kocsmában van" - éles szópárbaj az Országgyűlésben

Toroczkai László meglepődött, amikor kemény választ kapott, miután Kapitány Istvánt és Kármán Andrást...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 13:32

Itt a vége: megvan az időpont, ekkor távozhat végleg Sulyok Tamás! ? Cikk a hozzászólásoknál!

Itt a vége: megvan az időpont, ekkor távozhat végleg Sulyok Tamás! ? Cikk a hozzászólásoknál!

Sulyok Tamás július 20-a körül már nem lesz Magyarország köztársasági elnöke – pörög a Tisza által indított társadalmi...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 12:25

Felszámolják a Kósa családhoz köthető agrárbirodalmat!123 millió forint támogatás és luxus BMW-k is előkerültek!

Felszámolják a Kósa családhoz köthető agrárbirodalmat!123 millió forint támogatás és luxus BMW-k is előkerültek!

Felszámolják a Kósa családhoz köthető agrárbirodalmatA Bászna Gabona Zrt. csődje után újabb cégek kerültek bajba: a...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 10:32

Kunhalmi Ágnes keményen bírálta Magyar Pétert: „Ez sem Orbántól, sem senki mástól nem tűrhető el”

Kunhalmi Ágnes keményen bírálta Magyar Pétert: „Ez sem Orbántól, sem senki mástól nem tűrhető el”

Kunhalmi Ágnes élesen bírálta Magyar Pétert a mandátumkorlátozás miattEgyre nagyobb politikai vitát vált ki az a...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 10:30

Novák Katalinéknak kellemetlen hírek érkeztek: ennek nem fognak örülni

Novák Katalinéknak kellemetlen hírek érkeztek: ennek nem fognak örülni

Durva! Annyira dagad az NKA-botrány, hogy egyes sztárok inkább gyorsan visszafizették a pénztNagy lehet az ijedtségNagy...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 10:28

Durvul az NKA-botrány: több sztár inkább gyorsan visszafizette a pénzt

Durvul az NKA-botrány: több sztár inkább gyorsan visszafizette a pénzt

Durva! Annyira dagad az NKA-botrány, hogy egyes sztárok inkább gyorsan visszafizették a pénztNagy lehet az ijedtségNagy...

Mindenegyben blog
2026. június 24. (szerda), 10:25

Megrázó részletek derültek ki az óbudai gyilkosságról

Megrázó részletek derültek ki az óbudai gyilkosságról

Drámai részletek derültek ki az óbudai gyilkosságrólMegrázó részletek kerültek napvilágra az óbudai gyilkosságról,...

Hirdetés
Hirdetés