Mindenki aki Tóth Gabit és Papp Máté Bencét bántja most jól figyeljen
Hirdetés
Hirdetés
Nos, hát mindenki figyeljen jól: ki ne hagyjon egy lehetőséget sem arra, hogy Tóth Gabi és Papp Máté Bence „túl személyes” táncán fanyalogjon, hiszen milyen szörnyű, ha valaki érzelmeket visz a színpadra, nem igaz? Igazán példát vehetnének a többi versenyzőről, akik csakis a tökéletes technikai kivitelezésre koncentrálnak, hiszen a közönség köztudottan azt szereti a legjobban, ha egy-egy produkció olyan érzelmektől mentes, mint egy matekóra!
És most komolyan, ki akarna szerelmet és szenvedélyt látni egy rumbában? /Ez itt nem valami „személyes” show, kérem szépen, hanem egy steril táncverseny, ahol az a feladat, hogy minden egyes mozdulat tökéletesen illeszkedjen egy előírt sablonba\./
Hirdetés
És amikor Tóth Gabi azt mondja, hogy a „szerelmükről” táncoltak, biztos vagyok benne, hogy ezzel mélyen megsértette mindazokat, akik semmi mást nem akarnak látni a képernyőn, mint precíz, szigorúan személytelen lépések tökéletes sorát.
Hirdetés
De igazán csodálatra méltó, hogy egyesek mennyire törődnek Gabiékkal, és csak azért szorítanak, hogy ők is rájöjjenek: a tánc legyen szép és üres, mint egy kiállított porcelánbaba, különben megint megvádolják őket azzal, hogy „túl sokak”.
Hirdetés
Igazán szívből remélem, hogy Tóth Gabi és Papp Máté legközelebb végre nem a saját érzelmeiket, hanem valaki másét fogják táncolni, mert úgy látszik, csak az nyugtatná meg azokat, akik nem bírják a színpadon megjelenő valódi embereket és érzelmeket.
2024. október 28. (hétfő), 18:53
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Világszenzáció!Andreána 34 éves magyar lányon ámul a világ: Andrea sorra nyeri az aranyérmeket?????́ ?...
Mindenegyben blog 2025. április 27. (vasárnap), 13:49
Az anyós és a férj Dubaiba repültek a menyük pénzén, magára hagyva őt a gyerekekkel. Ám ekkor Krisztina elővette a lakás papírjait... és tárcsázta AZT a számot! ?