Miután elvált Tóth Gabitól, Krausz Gábor elárulta, hányadán áll most Mikes Annával!
Hirdetés
Hirdetés
Nagy hírt közölt Krausz Gábor: bejelentette, immár hivatalosan sem egy pár többé Tóth Gabival, a bíróság ugyanis néhány napja kimondta a válást.
A séf a Hot! /magazinnak adott hosszú interjút, melyben az is szóba került hányadán áll most Mikes Annával\./
Hirdetés
Így nyilatkozott erről és a Dancing With The Starsról:
“Már a legelején tisztában voltunk azzal, hogy mi vár ránk. Igazából a műsor bemutatkozó sajtótájékoztatóján tehát a nulladik napon összeboronáltak minket.
Hirdetés
Ezzel azért nem foglalkoztunk, mert a táncra fókuszáltunk, és nem akartunk extra szimpátiapontokat sem, ezért nem is nyilatkoztunk egyszer sem a találgatásokkal kapcsolatban.
Mivel rengeteg időt töltöttünk együtt, fontos volt, hogy kedveljük egymást, hogy egy hullámhosszon legyünk. Nagyon sok mindenről beszélgettünk, ahogy két jó barát.
Amikor bekerültem a műsorba, nagy szükségem volt erre a sok beszélgetésre és a lelki támaszra, ebben pedig Anna abszolút partner volt, érezte, értette, hogy mire van szükségem.
Hirdetés
Számítottunk arra, hogy összeboronálnak minket, hiszen ez a műsor természetével együtt jár, de szerintem jól kezeltük a helyzetet” – árulta el Gábor, majd az is kiderült, a mai napig rendszeresen találkozik Annával:
“Azóta is remekül megvagyunk, sokat beszélgetünk. Voltam már bent a táncteremben is, amikor gyerekeket tanított. Ők is szeretettel fogadtak, tehát minden a legnagyobb rendben van” – mondta el Gábor.
Te mit gondolsz? Ne felejtsd el megosztani!
2023. december 27. (szerda), 18:33
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Súlyos baleset, hatalmas torlódás, útlezárás – Változások a közlekedésben 2025. május 12-én???A mai napon több jelentős...
Mindenegyben blog 2025. május 12. (hétfő), 05:50
Halálra verhettek a rendőrök egy férfit Szegeden, felfoghatatlan a család szerint mit tettek vele, az eset egy részéről videó készült, amit lent a hozzászólásoknál saját felelősségre lehet megtekinteni.