Szörnyű tragédia: kisbabája születése után elhunyt a fiatal anyuka
Hirdetés
Hirdetés
Rettenetes tragédiáról számolt be a The Sun. Egy fiatal anyuka, Jessica Walden a második gyermekének adott életet. A gyönyörű kislány születése után azonban rettenetes tragédiával kellett szembenéznie a családnak.
Mum, 28, who ‘lived for her kids’ dies just 48 hours after giving birth to ‘perfect’ daughter https://t.co/dlyQjlD5NU
/Az édesanya a terhessége vége felé járt, amikor pre\-eklampsziával és egyéb egészségügyi problémákkal diagnosztizálták\./
Hirdetés
Emiatt a magzat egészsége érdekében a 37.
Hirdetés
hétben beindították a szülést. A szülés után azonban Jessica méhlepényében problémák alakultak ki, emiatt azonnal műteni kellett.
Hirdetés
A műtétet azonban nem bírta el a szíve, így az leállt. 20 percen keresztül küzdöttek az anyuka életéért, és sikerült is újraéleszteni. Ekkor lélegeztetőgépre kapcsolták, azonban nem sokkal ezután elhunyt.
Hirdetés
The Sun
2021. május 18. (kedd), 20:16
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Elhunyt Patyi Károly, a Kaposvári Rákóczi FC egykori labdarúgója, akinek neve örökre összeforrt a klub egyik legszebb...
Mindenegyben blog 2026. április 02. (csütörtök), 15:10
kameraman éppen azt a pillanatot kapta el, amit a nézőknek eredetileg nem is kellett volna látniuk. ??? Nézd meg a videót az alábbi kommentekben. ⬇️⤵️?