Tóth Andi bejelentésén mindenki ledöbbent! Hosszú idő után reagált a pletykára Tóth Andi: Mindent elmondott
Hirdetés
Hirdetés
Bejelentette a TV2, hogy a következő adásban visszatérnek a korábbi dobogósok a Dancing with the Stars színpadára. /Sokan megrökönyödtek, hogy az eddigi legerősebb versenyző, a korábbi győztes Tóth Andi neve nem volt a listán\./
Hirdetés
Azonnal elindult a találgatás, hogy a mindekit foglalkoztató botrány áll a háttérben, ezért nem mer mutatkozni. Andi a Borsnak most elmondta, dolgozik, ennyi az oka a távolmaradásának.
"Forgatok. Reggel 5-től estig bent vagyok a stúdióban és dolgozom.
Hirdetés
Nagyon dühös voltam, amikor kiderült, hogy nem tudok menni ezen a hétvégén, de a döntőben esküszöm, olyat fogok táncolni Andrei-jel, hogy mindenkinek keresztbe áll tőle a szeme. De félreértés ne essék. Nem azért megyek vissza, hogy másoknak megmutassam, mi van velem. Csakis magam miatt. Imádom ezt a műsort, a zenét, a táncot. Egyedül ezek motiválnak, a gyűlölködés nem, azt úgyis kapom, bármit is csináljak.
Hirdetés
.." - mondta el a lapnak a tehetséges énekesnő, aki nem érti, mivel érdemelte ki, hogy ő lett a legmegosztóbb személyiség az országban.
Dancing With The Stars - Tóth Andi és Andrei Mangra egetrengető pillanatai
2022. november 08. (kedd), 09:24
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Tragédia Miskolcon: hazaküldték a kórházból – másnap meghalt”? Egy emberélet, ami talán megmenthető lett volna. Egy...
Hirdetés
Mindenegyben blog 2025. augusztus 04. (hétfő), 14:24
Borzalmas hír jött– éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!
Tragédia Kőszegen: a tanárnő csak munkába indult, de sosem ért oda… Szívszorító tragédia rázta meg Kőszeget: egy helyi...
Mindenegyben blog 2025. augusztus 03. (vasárnap), 17:16
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! Cikk a hozzászólásoknál >>>