Újabb családot tett tönkre a NAV! Brutálisan meghurcolták az asztalost!
Hirdetés
Hirdetés
Amíg a nagy halak nyugodtan úszkálnak, addig az adóhatóság egy újabb egyszerű családot tett tönkre! Természetesen a törvény mindenkire vonatkozik, de ez a gyakorlatban is így van kérem?!!!!Az jofogas./hu\-n hirdette szolgáltatásait az a bútorasztalos, akinél a közelmúltban a Nemzeti Adó\- és Vámhivatal dél\-alföldi revizorai vizsgálatot folytattak\./
Hirdetés
Egy év alatt több millió forint bevétele lett a „sufniműhelyből” — olvasható az adóhatóság lapunkhoz eljuttatott közleményében.
A NAV hírforrásai szerint, közérdekű bejelentés nyomán indultak el, de nem kellett sokáig keresgélniük, az ország egyik legnagyobb online hirdetési felületén azonnal rá is akadtak a bútorasztalosra, aki az ország egész területéről várta a megrendelőket.
Hirdetés
Az asztalos nyilatkozata szerint, ellensége, elégedetlen vásárlója vagy egyéb rosszakarója legjobb tudomása szerint nem volt. Talán az irigy szomszéd lehetett? Vagy egy "jóbarát"? esetleg a konkurencia? Akárki is volt, hasonló emberi magatartásról számtalanszor tett tanúbizonyságot a kedves magyar társadalom a "ha az én lovam megdöglött, dögölj meg a szomszédé is" elvet követve.
Hirdetés
Higgyék el kedves olvasóink, hogy számtalan országban szerzett tapasztalataink alapján, az efféle viselkedés kifejezetten a mi társadalmunkra jellemző. Bárki is tesz hasonlót, nagyon bízom abban, hogy a sors, Isten, Allah, Jehova bárki...méltányosan jutalmazza ezt a kedves gesztust.
[adSulvo]
A helyszínen egy családi ház garázsában asztalosmunkára utaló nyomokat, szerszámokat találtak. Mint kiderült, a különböző bútorok gyártását hirdető asztalos a szülei házának garázsában alakította ki műhelyét, és élettársa bankszámlájára utaltatta a vevőkkel az anyagköltség előlegét és a munkadíjat.
Hirdetés
A "gaz adócsaló" szülei házában alakította ki műhelyét és elmondása szerint, épp a megélhetésükre elegendő pénzt dolgozott össze. Nyaralni még életében nem volt, egy 20 éves platós autóval dolgozott és hús sem került minden nap az asztalra.
Gratulálok A NAV-nak! Olyan embert kapcsolt le, aki dolgozott, és nem segélyért ment.. A NAV azonban a milliárdos csalóknak, a politikus bűnzöknek, csaló munkaerő cégeknek asszisztál.. Miközben Magyarország leghiteltelenebb felügyeleti szerve lett az egész világon Vidástól együtt.
Hirdetés
..
2018. április 25. (szerda), 09:45
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.