Újabb női holttestet találtak, a Duna mellékfolyójából húzták ki
Hirdetés
Hirdetés
Újabb női hulla került elő: egy nő oszlásnak indult holttestére bukkantak a Duna mellékfolyójában.
Szörnyű látvány fogadta a tűzoltókat szerdán Zólyom közelében: egy oszlásnak indult női holttestet húztak ki a Garamból – számolt be a Paraméter. A hulla egy faágon akadt fenn a folyóban, a tűzoltók csak csónakkal tudták megközelíteni a helyet.
[adSulvo]
/A portál úgy tudja, hogy a holttest már több hete lehet a folyóban, a rendőrség viszont egyelőre még nem tudja, mikor és hogyan került a helyszínre\./
Hirdetés
A halott nő személyazonossága sem ismert egyelőre, de nem kizárt, hogy egy környékbeli, hét hete eltűnt nő holttestét találhatták meg,írja a parameter.sk
2018. április 28. (szombat), 19:11
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.