Beletörik a fogam? Meglehet! De csak azért is megeszem! Hát, még naná, hogy igen! Egyik nagy kedvenc gyerekkori zománclekapó édességünket láthatjátok, de még most is két pofára tömöm és jelentem megvan mind a 32 fogam és jó pár évtizedre vagyok a gyerekkortól
Hirdetés
Hirdetés
Beletörik a fogam? Meglehet! De csak azért is megeszem! Hát, még naná, hogy igen! /Egyik nagy kedvenc gyerekkori zománclekapó édességünket láthatjátok, de még most is két pofára tömöm és jelentem megvan mind a 32 fogam és jó pár évtizedre vagyok a gyerekkortól\./
Hirdetés
Na persze a krumplicukor is komoly fogrongáló volt akárcsak a Duna kavics, de akkor ki foglalkozott vele? Én most sem bánom, bírták a kiképzést a fogaim! Össze – vissza kentük magunkat vele, a nyelvünk is színes lett és még ragadtunk is. Na és akkor mi van. Mindig körberágtam a cukros réteget, mert a küzdelem az édeskés mogyoróért ezzel a szertartásos evéssel szuper volt.
Hirdetés
Gyerekként pedig imádtuk a szuperséges dolgokat. Persze mi még mindent szuperségesnek gondoltunk. Mi még sok olyan játékot játszottunk, ami nem került pénzbe. Bújócska, fogócska, számháború, fáramászás... azt nem mondom, hogy az utóbbiról nem estünk nagyokat és azt sem, hogy időnként egy pajtások által teliírt gipsz koronázta meg az életünket, hogy a lábunkon, hol a kezünkön hetekig.
Hirdetés
Nem volt elég, ha a fogunk törött igaz? Bevetettük a kezet és a lábakat is! :D De egy osztálytársak által dedikált gipszért megérte :D Fogtörős Duna kavicsot szerettétek? Kérünk egy lájkot, ha igen!
2017. április 03. (hétfő), 08:47
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Lucélia Santos: Isaura szerepe örökre legendává tetteLucélia Santos 1976-ban, mindössze 19 évesen kapta meg Isaura...
Mindenegyben blog 2024. szeptember 21. (szombat), 15:44
Emlékszel?Ettél valaha zsíros kenyeret, cukros-vizeset, lekvárosat vaj nélkül? Aprítottál forralt tejbe kiflikarikákat reggelire, vacsorára? Ebédeltél már paprikás krumplit, kemény tarhonyát, főzeléket feltét nélkül sima zöldséges vagy tojásleves után? Tudod milyen héjában sült krumplit enni lilahagymával szalonnával, töpörtyűvel, ismered a foghagymás pirítós ízét? Tudod milyen kályha mellett téli estéken vastag pulóverben mégis elégedetten kucorogni és azon vitatkozni, most ki hasogasson és hozzon be fát?