Ha ránéztek a képre mi jut eszetekbe? Nekem a sok - sok puskázáson kívül egy jó kis szakállas vicc. Miszerint egy kisfiú így számol be az első napjáról az iskolában: "Átverés az egész. Bemegyek, ki van írva az ajtóra hogy első osztály, bent meg minden fapados."
Hirdetés
Hirdetés
Ha ránéztek a képre mi jut eszetekbe? Nekem a sok - sok puskázáson kívül egy jó kis szakállas vicc. Miszerint egy kisfiú így számol be az első napjáról az iskolában: "Átverés az egész. /Bemegyek, ki van írva az ajtóra hogy első osztály, bent meg minden fapados\./
Hirdetés
" Nagyjából így van ez kérem szépen. Én mondjuk bírtam az ilyen padokat, hát agyon puskáztuk magunkat meg üzengettünk egymásnak órák alatt egész végig vagy éppen az elefántos radírból tutajokat készítettünk Rotring hegyek segítségével.
Hirdetés
Ha a tollunk pacákat hagyott csak lazán beletöröltük a köpenyünk ujjába, mert akkor még kötelező volt a köpeny is. Ti még emlékeztek azokra az időkre? Nyomjatok egy lájkot, ha igen!
2016. február 24. (szerda), 16:53
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Lucélia Santos: Isaura szerepe örökre legendává tetteLucélia Santos 1976-ban, mindössze 19 évesen kapta meg Isaura...
Mindenegyben blog 2024. szeptember 21. (szombat), 15:44
Emlékszel?Ettél valaha zsíros kenyeret, cukros-vizeset, lekvárosat vaj nélkül? Aprítottál forralt tejbe kiflikarikákat reggelire, vacsorára? Ebédeltél már paprikás krumplit, kemény tarhonyát, főzeléket feltét nélkül sima zöldséges vagy tojásleves után? Tudod milyen héjában sült krumplit enni lilahagymával szalonnával, töpörtyűvel, ismered a foghagymás pirítós ízét? Tudod milyen kályha mellett téli estéken vastag pulóverben mégis elégedetten kucorogni és azon vitatkozni, most ki hasogasson és hozzon be fát?