Mert, amit nem lehet megunni azt nem lehet megunni... Az egyszer már biztos... Nekünk még ez volt a retró hamburger...
Hirdetés
Hirdetés
Mert, amit nem lehet megunni azt nem lehet megunni... Az egyszer már biztos... Nekünk még ez volt a retró hamburger... /Azokban az időkben még nem jártunk gyors éttermekben és két rohangálás, fára mászás, vagy éppen focizás között oda futottunk a nagyiékhoz és a jó forró nyári melegben a hűsítő limonádé mellett a vajas kenyér volt az Isten\./
Hirdetés
Többféleképpen is ettük... akár vajas mézes kenyeret, akárcsak paradicsomot szeleteltünk rá vagy éppen főtt tojást karikáztunk rá kis házi majonézzel vagy jó kis házi kolbászt. Mindig pont annyi erőt, energiát adott ami kellett a további féktelen játékhoz.
Hirdetés
Te szeretted annak idején a vajas kenyeret? Nyomj egy lájkot, ha igen!
2016. április 12. (kedd), 23:24
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Lucélia Santos: Isaura szerepe örökre legendává tetteLucélia Santos 1976-ban, mindössze 19 évesen kapta meg Isaura...
Mindenegyben blog 2024. szeptember 21. (szombat), 15:44
Emlékszel?Ettél valaha zsíros kenyeret, cukros-vizeset, lekvárosat vaj nélkül? Aprítottál forralt tejbe kiflikarikákat reggelire, vacsorára? Ebédeltél már paprikás krumplit, kemény tarhonyát, főzeléket feltét nélkül sima zöldséges vagy tojásleves után? Tudod milyen héjában sült krumplit enni lilahagymával szalonnával, töpörtyűvel, ismered a foghagymás pirítós ízét? Tudod milyen kályha mellett téli estéken vastag pulóverben mégis elégedetten kucorogni és azon vitatkozni, most ki hasogasson és hozzon be fát?