A kisfiú édesanyja üzent a gyermekverő Agócs Tibornak aki bántalmazott egy gyereket a kalandparkban-Itt a videó

Hirdetés
A kisfiú édesanyja üzent a gyermekverő Agócs Tibornak aki bántalmazott egy gyereket a kalandparkban-Itt a videó
Hirdetés

A kisfiú édesanyja üzent a gyermekverő Agócs Tibornak aki bántalmazott egy gyereket a kalandparkban-Itt a videó 

 

 .

A kisfiú eleinte nem mondott semmit anyukájának a bántalmazásról. /Amikor a karateedzővel találkozott az eset után, az edző sem mondta el az anyukának, mi történt, csak annyit említett, hogy "volt egy kis összezördülésük, de rendezték\./

Hirdetés
" Az anya az internetről származó felvételből tudta meg, mi történt a szolnoki kalandparkban. Rosszul lett attól, amit látott, és azt szeretné, ha az edző bocsánatot kérne a gyerekétől a szeme láttára. A kisfiú máig magát hibáztatja azért, amiért az edző felrúgta.

Mint korábban megírtuk, kedden nyilvánosságra került egy felvétel, amelyen látszik, hogy múlt csütörtökön egy karateedző felrúgott egy 7 éves kisfiút a szolnoki kalandparkban. A gyerekek egy jászberényi küzdősportegyesület táborával mentek el a kalandparkba, ahol az edző bántalmazta a kisfiút.

Hirdetés
Kirúgta a lábát, amitől a gyerek fejjel a földre esett. Szerencsére bukósisakot viselt, így nem sérült meg súlyosan. A bántalmazás a többi gyereket is felzaklatta, néhányan elsírták magukat.

Az RTL Híradónak most megszólalt a bántalmazott kisfiú anyja, Tóthné Nagy Judit, aki bár egy nappal korábban még nem volt biztos abban, hogy interjút akar adni, végül úgy döntött, hogy nyilatkozik, mert "ez nem egy egyszeri eset volt, és dühít, hogy ilyen megtörténhet."

„Semmit nem tudtam az egészről. Annyit tudtam, hogy veszekedett valakivel, és amikor csütörtökön mentem érte, az edzővel nem találkoztam, csak egy kislány mondta, hogy Rolival volt egy kis gond. Leguggoltam hozzá, és megkérdeztem, hogy milyen volt a tábor. Azt mondta, hogy jó. És amikor kérdeztem, milyen volt a szolnoki kalandpark, azt mondta, hogy az nem volt jó.

Hirdetés
Csak annyit mondott, hogy összeveszett egy másik kisfiúval” – mesélte az anyuka.

Pénteken találkozott az edzővel, és arról beszélt, hogy szeretné edzésre járatni a gyerekét, de akkor sem tudott meg semmit az esetről.

 

Ő csak egy rövid jellemzést adott a gyerekről, hogy nem egy erős testalkat, de nagyon okos, nagyon intelligens, alázatos, és hogy volt egy kis összeröffenésük, de rendezték 

 

– fogalmazott.

Kedden szerzett az anyuka tudomást az esetről, amikor a felvétel kikerült az internetre.

Hirdetés
„Azt hittem, hogy ott csuklok össze, gyomorgörcs és az összes szőr állt rajtam, mert én erről semmit nem tudtam. Odahívtam Rolit, és kérdeztem, hogy mi volt, mondja el nekem. Akkor már elmondta.

Ő azt hitte, hogy annyira rosszat tett, hogy ezt megérdemelte. És még szégyellte is

 

– idézte fel a beszélgetést kisfiával. 

Az anyuka azt szeretné, ha a férfi a szeme láttára kérne bocsánatot a kisfiútól. Hogy ez mit jelentene a fiának, és hogyan jellemezte őt az anyukája, kiderül a fenti videóból.

Hirdetés
 

Az RTL Híradó riportja az esetről:

Kunkli Tivadar üzent a gyermekverő Agócs Tibornak aki bántalmazott egy gyereket a kalandparkban-Itt a videó.

Hajdú Péter Oldalán Jelent Meg a Kihívás!.

Figyelem! Most végre kiderül, hogy Agócs Tibor, a 3 danos karatemester, valóban csak kisfiúkat mer megverni, vagy kiáll-e egy 60 éves sportoló ellen is! Kunkli Tivadarra szurkolunk!

ELŐZMÉNYEK:

Novák Katalin négy éve kitüntette a karateedzőt, aki felrúgott egy gyereket a szolnoki kalandparkban.

Agócs Tibor bejelentette, hogy minden tisztségéről lemond.

 

A Szoljon.hu szerint a jászberényi Yakuzák SE karateegyesület elnöke és szakmai vezetője volt az a férfi, aki felrúgott egy gyereket a szolnoki kalandparkban. Az esetről készült videó komoly felháborodást keltett. Mint korábban írtuk, a gyerekcsoportot vezető férfi azért bántalmazta a kisfiút, mert nem akart felmászni a pályára. A videón látható, hogy a gyerek a levegőben megpördülve a fejére esett. A bántalmazás a többi gyereket is felzaklatta, volt, aki elsírta magát.

Hirdetés

A Yakuzák SE Facebook-oldalán jelent meg az az Agócs Tibor aláírásával ellátott bejegyzés, amiben a sportegyesület vezetője azt írta: amit tett, az minden szempontból elfogadhatatlan és szembe megy azzal, amit az elmúlt 35 évben tanított és képviselt.

Ez nem hiba, hanem létrontás

– jelentette ki, hozzátéve, hogy együttműködik az igazságszolgáltatással és reméli, hogy nem okozott lelki sérülést a kisfiúnak, akitől a helyszínen bocsánatot kért.

Hirdetés
Azt is írta, hogy a szülőktől is bocsánatot kér, bár nem remél.

A különféle szervezetekből és az egyesületből lemondok minden tisztségemről és pozíciókról, hiszen méltatlanná váltam azok betöltésére

 

– közölte, hozzátéve, hogy a sajtónak nem kíván nyilatkozni. Az oldalt, ahol a közlemény megjelent, nem sokkal később törölték a Facebookról.

 

Potyondi Edina páros lábbal szállt bele a gyermekbántalmazó rugdosódó A.Tiborba..ezt nem teszi zsebre az tuti.

Nem hiszem el! Nem hiszem el! A sokadik üzenetet kapom, hogy mit kell tudni a kalandparki gyerekrugdosóról. Tényleg hihetetlen! Ki tüntette ki ezt az embert? Ki adott neki állami kitüntetést?! Novák Katalin. 

?Badumc! Remélem Balog püspök személyes közbenjárására.

És ha ez nem lenne elég, a faszi által működtetett egyesület 40 milliós állami támogatást kapott az edzőtermének építésére 2022-ben.

És ami végképp vadkelet: Mi a neve az egyesületének, ami gyerekeket táboroztat, ami állami pénzeket nyer, amit az állam megbecsül? Az, hogy Yakuzák SE! 

? Badumc. 

A yakuza a világ egyik legrégebbi bűnözői szervezete, prostitúció, védelmi pénz, drogok, gyilkosságok kötődnek hozzá. YAKUZA SE baszki! Mintha "ukrán maffia" vagy “Cosa Nostra” néven alapítanék egy árvaházat. Ki tesz ilyet?

Az a helyzet, hogy ez nem pusztán leleplező, hanem pofátlan névválasztás. Mert van egy dolog, amit még a japán maffia is megvet. Ez különbözteti meg a magyar yakuzától, a Fidesztől: az pedig a gyermekbántalmazás. Az még a hétpróbás, agyontetovált gengsztereknél is vörös vonal.

 

2024. július 18. (csütörtök), 18:10

Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:

Hirdetés

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Hirdetés

Cikkajánló

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 17:11
Hirdetés

1 perce érkezett ! Rendkívüli műsorváltozást jelentett be a TV2 Fenyő Miklós halála miatt

1 perce érkezett ! Rendkívüli műsorváltozást jelentett be a TV2 Fenyő Miklós halála miatt

Most jött! Rendkívüli műsorváltozást jelentett be a TV2 Fenyő Miklós halála miattRendkívüli műsorváltozást jelentett be...

Hirdetés
Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 15:24

Fenyő Miklós elvesztése után megszólalt a menedzsere – összeszorul a szív, amit mondott”

Fenyő Miklós elvesztése után megszólalt a menedzsere – összeszorul a szív, amit mondott”

Megszólalt Fenyő Miklós menedzsere: ezt mondta az énekes halála utánAz ország szombat reggel egy olyan hírre ébredt,...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 13:45

GYÁSZBAN AZ ORSZÁG! ?️ 1 perce jött a tragikus hír! Fenyő Miklós után Ő is elment.. - Felfoghatatlan veszteség mindenki számára ?

GYÁSZBAN AZ ORSZÁG! ?️ 1 perce jött a tragikus hír! Fenyő Miklós után Ő is elment.. - Felfoghatatlan veszteség mindenki számára ?

Meghalt Catherine O’Hara, a „Reszkessetek, betörők!” Kevinjének édesanyja71 éves korában elhunyt Catherine O’Hara, a...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 12:12

Óriási nevet jelentett be Magyar Péter! EBBE beleremeg a Fidesz! Az ország kedvenc énekesnője a TISZA Párt képviselőjelöltje lesz – Ő az

Óriási nevet jelentett be Magyar Péter! EBBE beleremeg a Fidesz! Az ország kedvenc énekesnője a TISZA Párt képviselőjelöltje lesz – Ő az

Hatalmas nevet jelentett be Magyar Péter! EBBE beleremeg a Fidesz! Az ország kedvenc énekesnője a TISZA Párt...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 10:16

Meghalt Fenyő Miklós – kiderült a halálának oka

Meghalt Fenyő Miklós – kiderült a halálának oka

Meghalt Fenyő Miklós – kiderült a halálának oka78 éves korában elhunyt Fenyő Miklós, a magyar rock and roll...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 09:25

Drámai hír érkezett Bangó Margit Kossuth-díjas magyarcigány előadóművészről

Drámai hír érkezett Bangó Margit Kossuth-díjas magyarcigány előadóművészről

Embert próbáló harcot vív az életéért – megrázó mondatok Bangó Margit állapotáról Rossz hír érkezett, amely pillanatok...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 08:51

Megdöbbentő visszamenőleges nyugdíjemelkedés jöhet 2026-ban: ezek az új összegek, amiket a magyar nyugdíjasok kaphatnak !

Megdöbbentő visszamenőleges nyugdíjemelkedés jöhet 2026-ban: ezek az új összegek, amiket a magyar nyugdíjasok kaphatnak !

Mit hoz 2026 a nyugdíjasoknak?Emelések, pluszjuttatások és változatlan gondok egy helyenA 2026-os év a...

Mindenegyben blog
2026. január 31. (szombat), 07:17

Meghalt Fenyő Miklós

Meghalt Fenyő Miklós

Lesújtó gyászhír rázta meg az országot. Rövid lefolyású betegség után, 78 éves korában elhunyt Fenyő Miklós, a hazai...

Hirdetés
Hirdetés