Itt vannak az új szabályok ! Nekik nem jár a 480-forintos benzin! élő közvetítés!
Hirdetés
Hirdetés
Gulyás Gergely bejelentette, hogy Hernádi Zsolt Mol-vezérrel való tárgyalás után a kormánynak lépnie kellett. /A Mol elnöke arról tájékoztatta a kormányt, hogy karbantartás miatt átmenetileg leállítják a százhalombattai finomítót, ezt nem lehet tovább elnapolni\./
Hirdetés
Ez a finomító felelt az elmúlt hónapokban az ország ellátásáért. Az ellátásnak két lehetséges útja van:
az import
és a stratégiai készletek felszabadítása
Gulyás kiemelte, hogy a szankciók és a háború miatt senki nem tudja garantálni, hogy a kőolaj-szállítás ellátás folyamatos legyen, ezért a stratégiai készlet teljes felszabadítása nem lehetséges. Úgy döntöttek, hogy a stratégiai készlet körülbelül egynegyedét feloldják, ez a Molnál meglévő készletekkel együtt a hazai igények egy részére elég csak a többit importból kell fedezni.
Hirdetés
A megmaradó készletek a lakossági fogyasztás fenntartására elengedők, ezért a kormány úgy döntött, hogy a 480 forintos garantált árat
a magántulajdonú gépjárművekre,
mezőgazdasági erőgépekre
és a taxikra
tartják fenn.Másoknak nem jár a 480-as benzin!
Gulyás Gergely elmondta, ennek ellenőrzése könnyű és gyors a forgalmi engedélyek segítségével. A rendelet perceken belül megjelenik a közlönyben, de további részletszabály az, hogy piaci áron tankolhatóak
a 7,5 tonnát meghaladó tehergépkocsik
a külföldi rendszámú járművek,
és a taxiszolgáltatást nyújtók kivételével a nem természetes személy által üzemben tartott járművek.
2022. július 30. (szombat), 11:45
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Mindenegyben blog 2025. június 13. (péntek), 08:54
Hirdetés
Az utolsó kép!Mosolyogva készítettek egy képet, majd nem sokkal később lezuhant a repülőjük. Egy orvos és családja nagy reményekkel elindult Londonba, és sosem érhettek oda..
Gyászol a magyar kézilabda: elhunyt Arany Éva, az 1957-es vb-ezüstérmes válogatott oszlopos tagjaFájó szívvel búcsúzik...
Mindenegyben blog 2025. június 12. (csütörtök), 17:45
Borzalmas hír jött ma reggelre– tegnap éjszaka örökre lehunyta szemét… Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk! A cikk a hozzászólásoknál olvasható!