Kiderült, hol kezd új életet Krausz Gábor: ő maga osztotta meg a leleplező fotót!

Hirdetés
Kiderült, hol kezd új életet Krausz Gábor: ő maga osztotta meg a leleplező fotót!
Hirdetés

Krausz Gábor új életet kezdett!.

A Dancing with the Stars győztese, Krausz Gábor nem pihenhetett sokáig a műsor után, mert külföldön folytatta pályafutását. /Sokan szurkolnak neki, hogy a sztárséf és táncosa, Mikes Anna között szerelem szövődjön, de Krausz Gábor Ausztriában telepedett le\./

Hirdetés
Már előzőleg is beszélt róla, hogy egy remek szakmai lehetőség vár rá, de nem fedte fel, hogy mikor hagyja el hazáját.

Krausz Gábor elmondta, hogy egy csábító ajánlatot kapott, így ő lett a Hilaris Hotels új szállodaláncának konyhafőnöke, és az ő feladata lesz, hogy kialakítsa a szállodalánc új gasztronómiai elképzelését.

Hirdetés

Már régóta, múltbéli projektekből ismerem azokat, akikkel belevágunk ebbe a kalandba. Eddig azért váratott magára az együttműködés, mert én egy saját éttermet szerettem volna, de úgy gondolom, az egyelőre korai lenne. Nem tettem le az álmomról, de előbb szeretnék tapasztalatokat gyűjteni, megismerni a különböző tájegységek speciális ételeit, sok embernek örömet szerezni a gasztronómiánkkal. Az a jövőkép tehát nagyon tetszik, amit ez a közös munka, új kihívás jelent. Az én feladatom az lesz, hogy összefogjam a szállodák konyháinak működését, kitaláljam a koncepciót és én legyek úgymond a gasztronómia arca" - mondta korábban a Borsnak a sztárséf, aki nemrég már Ausztriából jelentkezett be az Instagram-oldalán.

Tóth Gabi féltékenysége szemmel látható, visszasírja Krausz Gábort, már nem elég neki a Fricska-szerelem, a férjét akarja visszaszerezni? .

Hirdetés

Tóth Gabi korábban hosszú posztban írt arról, hogy hogyan ment tönkre a házasságuk Krausz Gáborral. Az énekesnő szerint férje mindig is egy zárkózott ember volt, és az együtt töltött évek sem voltak elég ahhoz, hogy megnyissa őt. Miután kislányuk született, abban reménykedett, hogy ez megváltozik, de a Sztárban sztár leszek mestere egy idő után már nem érezte magát nőként a sztárséf mellett; 0-24-ben családanya szerepet játszott.

Nem meglepő, ha Gabi később odavonzódott a Fricska Néptáncegyüttes egyik alapítójához, Papp Máté Bencéhez, akivel azóta is boldog párkapcsolatban élnek.

Hirdetés
Azóta már volt egy közös, szerelmes fellépésük a Sztárban sztár leszek színpadján, de nyilvános eseményen is együtt jelentek meg már.

Tóth Gabi az elmúlt napokban emberi gesztusról tett tanúbizonyságot, ugyanis több fronton is gratulált Krausz Gábornak és Mikes Annának, akik megnyerték a Dancing with the Stars idei évadját. Bár egyesek szerint ez csak álszentség volt, mert Gabi az élő adásban tett gratuláció után rögtön megjegyzést tett arra vonatkozóan, hogy ő segítette hozzá volt férjét a győzelemhez.

Bizony Krausz Gábor most sokkal nagyobb népszerűségnek örvend, mint Tóth Gabi, és talán ez is fájhat az énekesnőnek, de még rosszabbul eshet neki azt látni, hogy ami neki 6 év házasság alatt nem sikerült, azt Mikes Anna néhány hét, hónap alatt kihozta Krausz Gáborból. A profi táncosnő mellett ugyanis végre kinyílt a sztárséf, és szemlátomást boldogabb, mint Gabi mellett bármikor.

Hirdetés

A Dancing with the Stars győztesei nagyon sok örömteli pillanatot okozott a nézőknek, legjobb táncaik közül is kiemelkedik az a koreográfia, amit A Szépség és a Szörnyeteg legszebb betétdalára táncoltak el. Most ezzel kapcsolatban posztolt Tóth Gabi is, aki ezzel - egyesek szerint - elárulta, hogy féltékeny Krausz Gábor és Mikes Anna “kapcsolatára”.

Az énekesnő egy 24 órás Insta Story-ba tette ki, hogy A Szépség és a Szörnyeteg bevezető dallamát játssza valaki cimbalmon. Ezzel pedig egyértelműen volt férjére és Mikes Annára utalt.

Hirdetés
A kommentelők szerint Gabi most rádöbbent arra, hogy kit is veszített el; most már nem elég neki a Fricska-szerelem, vissza akarja kapni Krausz Gábort.

.

„Szerintetek van köze ahhoz, hogy Krausz Annával pont a Szépség és a Szörnyeteget táncolták? Én úgy gondolom Gabinak savanyú a szőlő…csak ő lehet boldog? A volt férje nem?! Vagy már a táncoslábúval nem is olyan jó a viszony?! Fiatal, jó kiállású gyerek. Nem egy nevelő apu típus…”

Hirdetés

2023. december 09. (szombat), 20:11

Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:

Hirdetés
Kapcsolódó cikkünk
Lélegzetelállítóan szép, luxus sportkocsit kapott Krausz Gábor! Fotón az autócsoda: ??

Lélegzetelállítóan szép, luxus sportkocsit kapott Krausz Gábor! Fotón az autócsoda:...

Elolvasom a cikket

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Hirdetés

Cikkajánló

Mindenegyben blog
2025. április 27. (vasárnap), 19:04
Hirdetés

Világszenzáció!Andreán a 34 éves magyar lányon ámul a világ: Andrea sorra nyeri az aranyérmeket ??????́ ? ?????́???́??́?????́?!

Világszenzáció!Andreán a 34 éves magyar lányon ámul a világ: Andrea sorra nyeri az aranyérmeket ??????́ ? ?????́???́??́?????́?!

Világszenzáció!Andreána 34 éves magyar lányon ámul a világ: Andrea sorra nyeri az aranyérmeket?????́ ?...

Hirdetés
Mindenegyben blog
2025. április 27. (vasárnap), 13:49

Az anyós és a férj Dubaiba repültek a menyük pénzén, magára hagyva őt a gyerekekkel. Ám ekkor Krisztina elővette a lakás papírjait... és tárcsázta AZT a számot! ?

Az anyós és a férj Dubaiba repültek a menyük pénzén, magára hagyva őt a gyerekekkel. Ám ekkor Krisztina elővette a lakás papírjait... és tárcsázta AZT a számot! ?

Krisztina a szakadt kanapé szélén üldögélt, és régi fényképeket nézegetett Krisztina a szakadt, besüppedt kanapé szélén...

Mindenegyben blog
2025. április 27. (vasárnap)

Ferenc pápa régi barátja könnyek között vett búcsút a Szentatyától – A megható pillanatok bejárták a világot

Ferenc pápa régi barátja könnyek között vett búcsút a Szentatyától – A megható pillanatok bejárták a világot

Ferenc pápa régi barátja könnyek között vett búcsút a Szentatyától – A megható pillanatok bejárták a világot A Szent...

Mindenegyben blog
2025. április 27. (vasárnap), 10:38

Ferenc pápa utolsó reggele: megrendítő részleteket árult el orvosa

Ferenc pápa utolsó reggele: megrendítő részleteket árult el orvosa

Ferenc pápa utolsó reggele: megrendítő részleteket árult el orvosa Ferenc pápa utolsó reggele: megrendítő részleteket...

Mindenegyben blog
2025. április 26. (szombat), 18:13

Itt a fekete leves ! EZ A SZABÁLY MINDEN MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRNAK KÖTELEZŐ LETT ÁPRILISTÓL !Ha tetszik ha nem! Alig 1 órája KÖZÖLTÉK >>>

Itt a fekete leves ! EZ A SZABÁLY MINDEN MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRNAK KÖTELEZŐ LETT ÁPRILISTÓL !Ha tetszik ha nem! Alig 1 órája KÖZÖLTÉK >>>

Túlsúly miatt elutasítva: új szabályok zárják ki a műtétre várókat – még a várólistáról isÁprilistól az egészségügy...

Mindenegyben blog
2025. április 25. (péntek), 18:48

Ez az utolsó kép a 34 éves férfiról, aki néhány perccel a halála előtt összetörve sírt az autójában. A háromgyermekes, egyedülálló apa több mint 7 millió forint adóssággal küzdött, kétségbeesetten várva egy megígért kölcsönre, amely végül 5 hét késéssel érkezett. A pénz hiánya napról napra mélyebb szakadékba taszította, és amikor élete tragikusan véget ért, mindössze 1600 forint volt a számláján. A történet szívszorító részleteiért nézd meg az első kommentet... ?

Mindenegyben blog
2025. április 25. (péntek), 06:57

Pusztító vihar jön – 2 óra haladékot kaptunk > már 11megyére kiadták a figyelmeztetést!

Pusztító vihar jön – 2 óra haladékot kaptunk > már 11megyére kiadták a figyelmeztetést!

Szöveges figyelmeztető előrejelzésFigyelmeztető előrejelzés Magyarország területére 2025.04.25. péntek éjféligMa a...

Mindenegyben blog
2025. április 25. (péntek)

Éjszaka örökre lehunyta szemét…Borzalmas hír jött– Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk!

Éjszaka örökre lehunyta szemét…Borzalmas hír jött– Gyászba borult az egész MAGYARORSZÁG!hatalmas név távozott közülünk!

Elhunyt Szűcs Márta, a világhírű magyar operaénekesnő – Mély fájdalommal és megrendüléssel fogadta a magyar és...

Hirdetés
Hirdetés