Krausz Gábor és Tóth Gabi: Kiderült az igazság! Ez a válás igazi okai

Hirdetés
Krausz Gábor és Tóth Gabi: Kiderült az igazság! Ez a válás igazi okai
Hirdetés

Hogy mi vezetett idáig? Nagy kérdés, már csak azért is, mertEGÉSZEN A KÖZELMÚLTIG MÉG ÚGY MESÉLTEK EGYMÁSRÓL, MINT AKIK KÖZÖTT CSUPÁN APRÓSÁGOKON ZAJLANAK VITÁK- írta a lap.

Mi vezetett idáig? Nagy kérdés, főleg azért, mert EGÉSZEN A KÖZELMÚLTIG MÉG ÚGY BESZÉLTEK EGYMÁSRÓL, MINT AKIK KÖZÖTT CSAK APRÓSÁGOKON FOLYNAK VITÁK

/Igaz, az építkezésről sem titkolták, hogy nem ment zökkenőmentesen\./

Hirdetés
Egy költözés, lakásfelújítás a legjobb kapcsolatokat is megterheli. Nálunk is voltak viták, hogy ki milyen kanapét, szőnyeget vagy függönyt szeretne. A kanapé volt a legnehezebb kérdés.
Hirdetés
Egy rossz kanapé házasságokat tud tönkretenni. Az albérletünkbe vettem egyet, amit én szerettem, de Gabi szerint az én helyemen kívül a többi része nem volt kényelmes. Ezért kijelentette, hogy újat kell venni. Végül a régit is feltettük a kocsira, és arra vár, hogy ha majd az alagsorban kialakítom a videojátékos dühöngőmet, ott kap helyet – mesélte idén májusban a hot! magazinnak a séf, aki ezután érzelmes vallomást tett a feleségének, mindössze három hónappal ezelőtt!

Tóth Gabi és Krausz Gábor álompárnak tűntekFORRÁS: INSTAGRAM

Hirdetés

Nagyon szükségünk van egymásra, ez öt év után is szerelem, sosem érzem azt, hogy el akarnék menni vagy egyedül akarnék lenni. Megvan a kölcsönös tisztelet, megértjük és elfogadjuk egymás munkáját és azt, hogy az mivel jár. A legtöbb házasságot a veszekedések teszik tönkre. MI IS VESZEKSZÜNK, DE NINCS OLYAN, HOGY HARAGGAL FEKSZÜNK LE. MEGPRÓBÁLJUK MEGBESZÉLNI. Én ugyan antiszociális vagyok, a beszélgetésünk abból áll, hogy végighallgatom, bólogatok, néha reagálok. Gabi tüzes, de van értelme annak, amit mond, nem üvölt hülyeségeket a vakvilágba.

Hirdetés
Én pedig felfogom, megértem. Vannak viták, de nagyon jól megvagyunk, vettünk közösen egy házat, tehát nagy baj nincs – tette hozzá, azt sem rejtve véka alá, hogy milyen különbségek vannak közöttük. – Nehezen nyílok meg, ebből van a legtöbb nézeteltérésünk. Hiszen Gabi művészlélek, nem szégyelli az érzéseit. Introvertált, befelé örülő ember vagyok. Ebben a tekintetben tűz és víz vagyunk, de ezért működik.

„Káromkodni is szoktunk, mint a kocsis"

Még júliusban, alig egy hónappal ezelőtt is arról meséltek, hogy mennyire imádják az életüket, hogy milyen jót tett nekik a költözés.

Hirdetés
Akkor még szóba sem került, hogy Gábor valamikor majd otthagy mindent és új otthonban hajtja álomra a fejét. Gabi akkor a csalad.hu-n írt az érzéseiről.

Őszinte leszek: mi Krauszommal imádunk itthon lenni: Dunakanyarban kirándulni vagy a Balaton-felvidéken tanyázni, valószínűleg nem Hanni lesz az első, aki a tengerparti élményeiről tart majd beszámolót az oviban, de persze soha nem mondom, hogy soha – fogalmazott az énekesnő, aki a nehéz költözés kapcsán arról beszélt, hogy próbálja összerakni az életük szétesett mozaikdarabjait.

Az sem volt régen – mindössze fél éve –, amikor GABI AZT ÁLLÍTOTTA, HOGY OLYAN ERŐS SZÖVETSÉG VAN KÖZTÜK, AMIT EGY HURRIKÁN SEM TÉPNE SZÉT.

Hirdetés
Akkor még úgy tűnt, hogy sziklaszilárd alapokra épült a kapcsolat – ám a vitákat, a nézeteltéréseket sem titkolták.

Baromi jókat szoktunk veszekedni, és elárulok egy titkot: káromkodni is szoktunk, mint a kocsis, amolyan olaszos/magyaros virtussal, de pont ilyenkor fontos, hogy milyen alapokra épül egy kapcsolat.

Ha minden alkalommal megsértődnénk egymásra, amikor veszekszünk, akkor már biztosan nem lennénk együtt. De mi jól kiüvöltözzük magunkat, aztán duzzogunk pár órát, majd minden megy tovább. És ezt meg tudjuk ismételni többször is egy héten, de a lényegen nem változtat: a szövetségen, aminek igenis van jelentősége.

Hirdetés
Igenis fontos, hogy felvettem a nevét és a mai napig el tudok érzékenyülni, ha a gyűrűmre nézek.

A legfontosabb, amit szem előtt kell tartaniuk, amiről ők is tudják, hogy abban nincs helye hibázásnak: a gyereknevelésFORRÁS: KRAUSZ GÁBOR INSTAGRAM Szeretem, hogy részese lehetek annak, ahogy férjjé válik. Mert nem leszünk attól azonnal jó házastársak, hogy aláírjuk a papírokat. Senki nem tudja, hogyan kell jó férjnek vagy feleségnek lenni: azt idővel megtanuljuk. Jó társakká válni idő kell: jó apává válni pedig még több idő és odafigyelés – írta a blogjában az énekesnő.

@borsonline #krausztothgabriella #koltozes #gyerek #celeb #tothgabi #nekedbelegyen #krauszgabor ♬ eredeti hang - Bors

2023. augusztus 16. (szerda), 12:40

Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:

Hirdetés

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Hirdetés

Cikkajánló

Mindenegyben blog
2026. március 22. (vasárnap)
Hirdetés

Döntött a TV2, azonnal mennie kellett a műsorvezetőnek

Döntött a TV2, azonnal mennie kellett a műsorvezetőnek

Döntött a TV2: Szépréthy Roland távozik a Megasztárból, két népszerű sztár veszi át a helyétNagy változásról érkezett...

Hirdetés
Mindenegyben blog
2026. március 22. (vasárnap), 08:54

Kiderült a szörnyű igazság!Ebbe halt bele Vágó István

Kiderült a szörnyű igazság!Ebbe halt bele Vágó István

2023. április 29-én halt meg Vágó István, mostanra kiderült, miben halt megMáig sokakat megrendít Vágó István...

Mindenegyben blog
2026. március 22. (vasárnap), 07:54

Kiderült hogy halt meg Jakab Ferenc

Kiderült hogy halt meg Jakab Ferenc

46 éves korában elhunyt Jakab Ferenc virológus, a korábbi Koronavírus-kutatási Akciócsoport vezetője. Jakab Ferenc...

Mindenegyben blog
2026. március 22. (vasárnap), 07:13

Sok évig titkolták de most kiderült: Kiderült mibe halt bele Csűrös Karola

Sok évig titkolták de most kiderült: Kiderült mibe halt bele Csűrös Karola

Szívszorító részletek derültek ki Csűrös Karola utolsó napjairól: „mintha a szíve nem bírta volna tovább a...

Mindenegyben blog
2026. március 22. (vasárnap), 06:23

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk ma reggelre – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk ma reggelre – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

Elhunyt Gallé László, Karikó Katalin egykori tanáraMély gyász érte a magyar tudományos életet: elhunyt Gallé László, a...

Mindenegyben blog
2026. március 21. (szombat), 21:02

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! ????? ? ?????́???́??́?????́?!

Gyászol a magyar teniszvilág: elhunyt Komáromy Ferenc, Taróczy Balázs egykori edzőjeMély gyász borult a magyar...

Mindenegyben blog
2026. március 21. (szombat), 16:56

Mégsem ő nyert?

Mégsem ő nyert?

Lehullt a lepel: csalást kiáltanak a Séfek séfében, sokan még most sem értik, miért nem Norbi nyertHiába ért véget...

Mindenegyben blog
2026. március 21. (szombat), 14:22

Magyar Péter bejelentette, Orbán erre összeomlott! Történelmi pillanatok zajlanak éppen:

Magyar Péter bejelentette, Orbán erre összeomlott! Történelmi pillanatok zajlanak éppen:

Magyar Péter: nem engedhetjük, hogy az Orbán-kormány háborúba vigye az országotÁllítsuk meg az Orbán-kormányt! Ne...

Hirdetés
Hirdetés