Legyőzte a rákot Reviczky Gábor!Az orvosok is csak néznek, a rohamos gyógyulásán!Gratuláljunk neki sok szívecskével
Hirdetés
Hirdetés
Reviczky Gábor átvészelte élete legnehezebb időszakát, és úgy érzi, legyőzte a rákot. A Tények Pluszban beszélt arról, milyen nehézségekkel kellett szembenéznie:
“Tulajdonképpen fel sem fogtam, amikor megtudtam, hogy rákom van. És nem is akármilyen, mert még áttétek is vannak. Tulajdonképpen ezért vállaltam be a kemót is, mert a PET-CT-n derült ki számomra is, hogy itt bizony komoly dolog lesz, és az egy nagyon csúnya halál a csontrák, mivel csontos áttéteim vannak. Vagyis voltak, gondolom én, mert a 6., rettenetes erős kemóaz szerintem az összes rákos sejtet… és még a normál sejtek között is egy kis rendet csinált”
/A rákos sejtek tehát a színész szerint elpusztultak, de a gyógyulás nem csak a kezeléseknek köszönhető\./
Hirdetés
Ahogy magyarázza az égiek nagy szerepet töltöttek be a színész életében.
Hirdetés
Sőt egy hónappal ezelőtt egy egyiptomi istennel is kapcsolatba lépett.
Hirdetés
“Kint ültem a teraszon és éreztem, hogy körülvesz egy nagyon erős energia. Egy nagyon erős sugárzást éreztem magam körül, és egyszer csak átment színbe is. Egy narancsszínű ív vett körül, és tudtam, hogy meg kell köszönnöm. Egyszer csak megszólalt egy hang, hogy ‘Meggyógyultál!’. Teljesen meg voltam döbbenve. (…) És azt mondta, hogy Thot vagyok” – mesélte.
2023. december 06. (szerda), 08:18
Segítsd a munkánkat egy Facebook megosztással! Megosztáshoz kattints az alábbi gombra:
Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.
Mindenegyben blog 2026. január 29. (csütörtök), 15:05
Hirdetés
Nyomtalanul eltűnt a 36 éves Rokonál Benedek Lőrinc. Különös aggodalomra ad okot, hogy az eltűnése után a rendőrök a településen, a Duna-parton megtalálták a férfihoz köthető ruhadarabokat és ékszereket.
?️ Mikor jön végre az igazi tavasz?Részletes időjárási kilátások februártól áprilisig – extra adag részlettelA tél...
Mindenegyben blog 2026. január 29. (csütörtök), 09:02
MOST ÉRKEZETT! Kiadós havazás érkezik, az ország ezen része hamarosan fehérbe borul! EZEKBEN AZ ORSZÁGRÉSZEKBEN LESZ HÓESÉS ? A cikk a hozzászólásoknál olvasható!
Havazással kevert esős csütörtök: többfelé visszatér a télCsütörtökön borongós, gyakran csapadékos idő határozza meg a...
Mindenegyben blog 2026. január 29. (csütörtök), 07:54
Dopeman hatalmas pofont adott Magyar Péternek !Dopeman olyat szólt be Magyar Péternek , hogy a fal adta a másikat, ez az eddigi legkeményebb kritika ! ? ???? ? ?????́???́??́????